Lexus, Türkiye’de Pandeminin Yükselen Markası Oldu

blank
Lexus, Türkiye'de Pandeminin Yükselen Markası Oldu

İçerik: Lexus, Türkiye’de Pandeminin Yükselen Markası Oldu

Premium otomobil üreticisi Lexus, salgının etkilerine rağmen 2020’yi rekor bir rakamla kapatmayı başardı. 2020 yılında bir önceki yıla göre yüzde 64 büyüyen Lexus’u satın alan, her geçen gün daha çok Türkiye’de premium bir marka haline geldi. 2018 ve 2019’un toplamından, geçen yıla göre yüzde 64 büyüme.

Bu istikrarlı yükselişi 2021’de de sürdürmeyi hedeflediklerini ifade eden Okutur, “Lexus’un ayrıcalıklı hizmet anlayışı, geniş satış sonrası ağı ve sorunsuz; markanın tercihine her geçen gün daha fazla katkı sağlıyor. Bunun bir göstergesi, 2020’de satışlarımızın yarısının ya bir Lexus sahibine ya da bir Lexus sahibinin tavsiyesine yapıldığıdır. Bu doğrultuda 2021 yılını 2020’yi geride bırakarak kapatmayı öngörüyoruz. Bu hedefler kapsamında 2021’e Lexus sahibi olmak isteyenleri mutlu edecek avantajlı kampanyalarla başladık. Aynı zamanda Lexus’un tercihi ve sorunsuz olması, tüm modellerimizin ikinci el piyasasında her geçen gün değer kazanmasını sağlamaktadır.

Lexus Geri Alım Garantisi ile sıfır risk
Lexus’un tüm dünyada yakaladığı yüksek ikinci el değerine güvenen marka, özel hizmetleriyle bunun altını çiziyor. Geniş bir hizmet yelpazesi sunan Lexus’un en çarpıcı uygulamalarından biri, Geri Alım Garantisidir. Buna göre satılan Lexus modelleri araç kullanımına ve müşterinin talep ettiği yıla göre belirli oranlarda marka tarafından geri alınabilir.

Lexus, 2021’e finansman fırsatlarıyla başlıyor
Lexus, Ocak ayında yeni bir Lexus sahibi olmak isteyenler için büyük fırsatlar sunarak yıla başladı. Ocak ayı boyunca devam eden avantajlı fırsatlarla, RX300 SUV ve hibrit ES 300h Sedan modellerinin yarısı nakit, diğer yarısı finansman desteği ile satın alınabiliyor.

Bu kampanyadan faydalananlar araç fiyatının yarısını peşin, diğer yarısını 23 ayda 15 bin TL taksitle ödeyebilecek. Geri alım garantisi ile yapılan bu finansmanda 24’üncü taksit balon ödeme olarak yapılmaktadır.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Lexus, Türkiye’de Pandeminin Yükselen Markası Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör