OtterBox, Yeni Sağlam Xbox Aksesuarlarını Tanıttı

blank
OtterBox, Yeni Sağlam Xbox Aksesuarlarını Tanıttı

İçerik: OtterBox, Yeni Sağlam Xbox Aksesuarlarını Tanıttı

OtterBox, son yirmi yıldır sağlam telefon kılıfları sağlayıcısı olarak adını duyurdu – hatta birkaç tane harika açık hava hediyeleri önerdik. Bu yıl şirket, yeni oyun aksesuarları serisiyle fiziksel olarak daha az aktif ancak yine de sportif bir demografiyi hedefliyor. Çoğunlukla mobil oyuncular içindir, ancak konsol oyuncularının bile keyif alabileceği birkaç öğe vardır.

Kumandalar pahalıdır, ancak aynı zamanda bir arkadaşınızın evinde veya bir e-spor yarışmasında en çok taşıyacağınız oyun eşyasıdır. Muhtemelen onları güvende tutmak için kendi sisteminiz vardır, ancak OtterBox yeni Easy Grip Controller Shell ile bunu kolaylaştıracaktır.

blank
Yeni Otterbox kılıf ve joystick tutma aparatı.

Aksesuar, sıyrık ve sıyrıkları önlemek için standart (Elite olmayan) Xbox One veya Xbox Series X / S oyun kumandanızın tutamaçlarını sarar ve baş parmak çubuklarını ve düğmeleri serbest bırakarak, hassasiyetleri hiçbir şekilde engellenmez. Her iki taraftaki kavrama pedleri, farklı bir görünüm ve kolay temizlik için değiştirilebilir. Kabuk 40 dolara mal olacak ve üç renk şemasında sunulacak: karanlıkta parlayan yeşil şeritli açık gri, koyu gri veya mor.

Bundan sonra, OtterBox’ın yeni teklifleri, 30 $ ‘lık Mobil Oyun Klipsinden başlayarak sağlam bir şekilde telefon oyuncularına yöneliktir. Diğer şirketlerin tekliflerinden pek farklı görünmüyor, ancak klips daha büyük telefonlarda bile daha kolay ayarlanabilir – herhangi bir yay mekaniği kullanmaz, böylece cihazınızı tek elle içeri ve dışarı değiştirebilirsiniz. gerekirse. Denetleyiciyi bunun yerine konsolunuzla veya bilgisayarınızla kullanmaya geçmek istediğinizde de kolayca çıkarılabilir. Klips, gamepad’inize takılıyken bile kolay saklama için düz katlanır.

blank
Telefonunuzda xCloud aksesuarları kullanmak çok daha iyi ve kolay
0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OtterBox, Yeni Sağlam Xbox Aksesuarlarını Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor. World of Warcraft Classic oyuncularının Burning Crusade …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör