Call of Duty League’in 2. Sezonu Şubat Ayında Başlayacak

blank
Call of Duty League'in 2. Sezonu Şubat Ayında Başlayacak

İçerik: Call of Duty League’in 2. Sezonu Şubat Ayında Başlayacak

Call of Duty League’in ikinci sezonu önümüzdeki ay oynamaya başlayacak. Bugün Activision Blizzard, 2021 CDL ​​normal sezonunun 11-14 Şubat tarihleri ​​arasında bir açılış etkinliğiyle başlayacağını duyurdu, ancak gerçek program ve eşleşmeler henüz belirlenmedi.

Lig, Overwatch League’e benzer şekilde, şehir bazlı takımları esporlarla harmanlamak için iddialı bir planla geçen yıl giriş yaptı. Bununla birlikte, salgın nedeniyle, CDL – diğer birçok rekabetçi oyun ligiyle birlikte – çevrimiçi bir formata geçmek zorunda kaldı. Sezon, Dallas İmparatorluğunun gerçek bir taht kazandığı Ağustos ayında bir şampiyonluk hafta sonu ile sona erdi.

Call of Duty League’in şampiyonluk takımı bu saçma tahtı kazanacak
Nadeshot, Los Angeles Hırsızları ile Call of Duty’ye geri dönüyor
2021 sezonu, 4’e 4 oynanış ve PC’ye geçiş dahil olmak üzere birkaç değişiklik getirecek. Ayrıca 12 CDL kulübü arasında yeni bir takım olacak: Los Angeles Thieves, Optic Gaming Los Angeles’ın yerini alacak. Geçen yıl olduğu gibi, tüm oyunlar yalnızca YouTube’da yayınlanacak.

Sezon önümüzdeki aya kadar başlamayacak olsa da, 23 ve 24 Ocak’ta, geçen yıl en iyi üç takımın – Dallas, Atlanta ve Chicago – taraftarlarının kime karşı oynayacaklarına oy verebilecekleri bir sezon öncesi etkinlik düzenlenecek. .

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Call of Duty League’in 2. Sezonu Şubat Ayında Başlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör