ASUS ‘ZenBeam Latte, Fincanı Boyutunda Bir Projektör

blank
ASUS 'ZenBeam Latte, Fincanı Boyutunda Bir Projektör

İçerik: ASUS ‘ZenBeam Latte, Fincanı Boyutunda Bir Projektör

Pek çok ev projektörü büyük veya sade cihazlardır, ancak ASUS daha dostça bir şey sunmak ister. Kahve fincanı benzeri, kumaş kaplı gövdesi onu hem oldukça taşınabilir hem de (ASUS’a göre) “ev gibi” yapan bir ZenBeam Latte projektörü tanıttı. Bir göze batan şey gibi hissetmeden odadan odaya götürebilirsiniz. Tasarım aynı zamanda, Harmon Kardon destekli 10W Bluetooth hoparlör olarak hizmet verebildiği zaman yardımcı olabilecek ses iletimini iyileştirmeye de yardımcı oluyor.

40-120 inç projeksiyon aralığı ve “300-LED-lümen” parlaklığı ile en güçlü projektör olmayacak. Filmler için üç saatlik pil ömrü (ses için 12 saat), Extended Edition Lord of the Rings filmlerini izlemeyi de ortadan kaldırır. Aptoide TV mağazası, akış uygulamalarına erişmenizi sağlar ve sosyal videolarınızı oynatmak için telefonunuzun ekranını kablosuz olarak yansıtabilirsiniz.

ZenBeam Latte, henüz belirtilmemiş bir fiyatla yılın ikinci çeyreğinde Kuzey Amerika’ya gelecek. Kafeinden ilham alan tasarımın ona diğer mini projektörlere göre bir avantaj sağlayıp sağlamayacağı kesin değil, ancak en azından farklı bir şey – ve bu hoparlör işlevselliği bir anda işe yarayabilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: ASUS ‘ZenBeam Latte, Fincanı Boyutunda Bir Projektör

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör