Philips Hue, Herhangi Bir Işığı Akıllı Işığa Dönüştürür

blank
Philips Hue, Herhangi Bir Işığı Akıllı Işığa Dönüştürür

İçerik: Philips Hue, Herhangi Bir Işığı Akıllı Işığa Dönüştürür

Akıllı ışıklar normalde anahtarları her zaman açık tutmanızı gerektirir ve birisi alışkanlıktan vazgeçtiğinde bu bir acı olabilir. Ne olursa olsun, yakında ışıklarınızı hazır tutmanın bir yolunu yakında bulacaksınız. Signify, mevcut anahtarları akıllı birimlere yükselten bir Philips Hue duvar anahtarı modülü çıkarıyor. Eklenti, yalnızca anahtar konumu ne olursa olsun ışıkları kullanılabilir durumda tutmakla kalmaz, aynı zamanda birisi bu anahtarı değiştirdiğinde ne olacağını belirlemenize olanak tanır.

Modülü Kuzey Amerika’da almak için yaza kadar beklemeniz gerekecek ve 40 $ ‘lık fiyat (iki paket için 70 $) tüm evinizi yenileme olasılığınızı düşürür. Bu, daha çok salon lambası gibi sık kullanılan ampuller için geçerlidir. Aynı zamanda pille çalışır, bu nedenle modülün çalışmaya devam etmesi için her beş artı yılda bir anahtarlarınızı sökmeniz gerekir. Yine de, bu, anahtarlarınızı doğrudan değiştirmekten daha zarif ve başkalarına işleri rahat bırakmalarını hatırlatmaktan daha kolay olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Philips Hue, Herhangi Bir Işığı Akıllı Işığa Dönüştürür

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google, Android Tabletleri Eğlenceli Hale Getirmeye Çalışıyor

Google, Android Tabletleri Eğlenceli Hale Getirmeye Çalışıyor: Android tabletler düşüşte olabilir, ancak pandemi bizi yeniden …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör