iPhone 13 Söylentileri Çoktan Başladı

blank
Yeni iPhone Ekran Parmak İzi Tarayıcısına Sahip Olabilir Apple, parmak izi tarayıcılarla ilginç bir geçmişe sahip. 2013 yılında iPhone 5S ile teknolojiyi yaygınlaştıran ilk firmalardan biri iken, 2017 yılında iPhone X'i piyasaya sürdüğünde diğer şirketlere göre çok daha erken uzaklaşmaya başladı. Face ID vurgusuyla, şirket, ekran içi parmak izi sensörlerine geçişi tamamen atladı. Ancak koronavirüs salgını, teknoloji hakkındaki görüşünü değiştirmiş gibi görünüyor. Gurman'a göre bu özellik Face ID'nin yerini almayacak, ancak bir maske takıyorsanız veya Face ID'nin olması gerektiği kadar iyi çalışmadığını fark ederseniz kimliğinizi doğrulamanın alternatif bir yolunu sağlayacaktır. Gurman ayrıca Apple'ın katlanabilir ekranları test ettiğini bildirdi. Şirketin teknoloji için henüz sağlam bir planı olmadığını ve halka göstereceği bir şeyin yıllar alabileceği konusunda uyardı. Ayrıca katlanabilir bir iPhone'un peşine düşmeye değmeyeceğine de karar verebilir. Rapordaki diğer ilginç bilgilerden bazıları AirTags ve şirketin 2021 iPad serisinden bahsediyor. Apple'ın bu yıl içinde sık sık söylentilere konu olan Çini benzeri aksesuarı duyuracağı bildiriliyor. Görünüşe göre 2020 iPad Air'e benzer bir tasarıma sahip giriş seviyesi iPad'inin yeni bir sürümü üzerinde çalışıyor.

İçerik: iPhone 13 Söylentileri Çoktan Başladı

Apple’ın iPhone 12 serisi yalnızca birkaç aydır sanal raflarda ve şimdiden cep telefonu dünyası dikkatini iPhone 13’e (veya Apple’ın bir sonraki amiral gemisini adlandırırsa) ve seriye katılmayı bekleyen diğer üç türe çevirdi: Analist Ming-Chi Kuo’ya göre iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max.

İPhone 12’yi tanıtan son Apple etkinliğinden önce bile Apple’ın 2021 telefon serisi hakkında söylentiler dolaşıyordu. Ve sızıntılar ancak bir sonraki iPhone çıkış tarihine yaklaştıkça artacak. İPhone 13’ün fiyatı, tasarımı, özellikleri ve daha fazlası hakkındaki en son söylentileri bulmak için okumaya devam edin. Yeni bilgiler mevcut oldukça bu hikayeyi güncelleyeceğiz.

Şimdiye kadar, Apple’ın bir sonraki iPhone’unu ne zaman görmeyi bekleyebileceğimize dair resmi veya gayri resmi bir kelime yok. Genellikle, Apple’ın iPhone olaylarının ne zaman gerçekleşeceğini bir dereceye kadar doğrulukla tahmin edebilir ve buna göre bir çıkış tarihini tahmin edebiliriz. 2020, koronavirüs salgını nedeniyle üretimdeki gecikmeler sayesinde, iPhone olmadan sekiz yıl içinde gerçekleşen ilk Eylül Apple etkinliğiydi. Ancak bu yıl Kuo, Apple’ın tedarik zinciri için her zamanki gibi işlerin olacağını tahmin ediyor. Durum buysa, iPhone 13’ü Eylül ayında bir etkinlikte görmeyi bekleyebiliriz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Söylentileri Çoktan Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör