Samsung, S Pen Desteğini Daha Fazla Cihaza Getiriyor

blank
Samsung, S Pen Desteğini Daha Fazla Cihaza Getiriyor

İçerik: Samsung, S Pen Desteğini Daha Fazla Cihaza Getiriyor

Samsung’un S Pen’i çoğunlukla Galaxy Note serisiyle ilişkilendiriliyor, ancak bu büyük olasılıkla önümüzdeki yıllarda değişecek. Yeni tanıtılan Galaxy S21 Ultra, S Pen desteğiyle gelecek – Samsung, Air Actions hareketleri için Bluetooth bağlantısı sağlayan bir Pro modeli de dahil olmak üzere, cihaz için bağımsız S Kalemleri bile üretecek. Şirketin SamMobile’a yaptığı açıklamaya göre, Samsung bu S Kalemlerini başka cihazlar için de üretiyor olabilir. Yayına, “S Pen deneyimini gelecekte ek cihaz kategorilerine genişletmeyi planladığını” söyledi.

Tam ifade şöyledir:

“Tüketicilerimizin hayatlarını daha kolay ve daha iyi hale getirmek için sorunsuz ve sürekli olarak akan yeni mobil deneyimler geliştirmeye kararlıyız. S Pen deneyimini Galaxy S21 Ultra’ya genişletmek için cesur bir karar verdik ve gelecekte S Pen deneyimini ek cihaz kategorilerine genişletmeyi planlıyoruz. “

“Ek cihaz kategorileri” nin ne anlama geldiği görülecektir. Samsung akıllı telefon şefi TM Roh, daha önce şirketin Note’un “en sevilen özelliklerinden” bazılarını diğer Galaxy cihazlarına getireceğini doğruladı. Geçen yıl ortalıkta dolaşan pek çok rapor, Galaxy Fold’un gelecekte S Pen desteği aldığına işaret ediyor, sadece Note olmayan cihazlar aynı türden kusursuz bir stylus entegrasyonuna sahip olmayacak. Bu söylentiler, gelecekteki Fold cihazlarının kalemi destekleyeceğini söylese de, bir tane ile birlikte gönderilmeyecekleri bildirildi. S21 Ultra’nın da bir S Pen ile birlikte gönderilmeyeceği düşünülürse, bu şimdiye kadar gelmedi – getirildi ve ya eski bir tane kullanmanız ya da daha kalın olan bağımsız modeli satın almanız gerekecek.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung, S Pen Desteğini Daha Fazla Cihaza Getiriyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör