Yapay Zekaya Sahir Bir Bebek Beşiği Tasarlandı

blank
Yapay Zekaya Sahir Bir Bebek Beşiği Tasarlandı

İçerik: Yapay Zekaya Sahir Bir Bebek Beşiği Tasarlandı

Dünyada yeni ebeveynler için uykudan daha değerli hiçbir şey yoktur. Buna yardımcı olmak için Cradlewise, küçük çocuğunuzun olabildiğince uzun süre ertelemeye devam etmesine yardımcı olmak için AI ve yerleşik bir monitör kullanan akıllı bir beşik geliştirdi. Beyaz ve açık renkli ahşaptan şık bir şekilde tasarlanmış beşik, beşiğin üzerinde monitör ve kamerayı içeren bir kemere sahiptir. Beşiğin yatak kısmı, çocuk yaşlandıkça alçaltılabilir, böylece beşikten beşiğe geçebilir.

Cradlewise beşik, çocuğunuzun uyku düzenini öğrenir ve hareket etmeye ve uyanmaya başladığında duyumsar. Bu olduğunda, çocuk telaşlanmaya veya ağlamaya başlamadan önce uykusunu kolaylaştırmak için otomatik olarak yavaşça zıplamaya başlar. Bebeğiniz tekrar uykuya daldığında, beşik hareket etmeyi bırakacaktır. İsterseniz müzik de çalabilir ve beşik çocuğunuzun uykusu, uyanma alışkanlıkları ve en sevdiği sesler için kişiselleştirilmiş “uyku tarifleri” oluşturmak için kalıplarını öğrenecektir.

Monitör ayrıca, ebeveynlerin bebeklerini uygulama aracılığıyla herhangi bir yerden kontrol edebilmeleri için bir video akışı sağlar. Uygulama ayrıca çocuğunuzun nasıl uyuduğuna dair analizler sunacak, bildirimler gönderecek ve beşik özelliklerini kontrol edecektir. Bununla birlikte, beşik sensörün önüne yerleştirilen bir ele de yanıt verir, böylece zıplamasını durdurmak için gece yarısı akıllı telefonunuzu aramanıza gerek kalmaz.

Henüz yaygın olarak bulunmamasına rağmen, şirket Bay Area’da başarılı bir beta testi turunu yeni tamamladı ve Mart ayında beşik için ön sipariş almayı bekliyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yapay Zekaya Sahir Bir Bebek Beşiği Tasarlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör