Apple Yeni Bir iMac Üzerinde Çalışıyor

blank
Apple Yeni Bir iMac Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Apple Yeni Bir iMac Üzerinde Çalışıyor

MacBook Pro, Apple’ın tasarım ekibinden çok ihtiyaç duyulan ilgiyi çeken tek bilgisayar olmayabilir. Bloomberg’den Mark Gurman’a göre Apple, saygıdeğer iMac hepsi bir arada masaüstü bilgisayarının büyük çapta yeniden tasarımı üzerinde çalışıyor. Gurman, şirketin o yıl içinde Apple’ın Pro Display XDR’ına benzer bir tasarıma sahip iki yeni model çıkaracağını söyledi. Mevcut iMac’in geniş ekran çerçevesi, büyük boy çenesi ve kavisli sırtı ile işlerini bitirecekler. Doğal olarak, Apple’ın Intel’den uzaklaşmasına devam eden şirketin yeni nesil ARM tabanlı işlemcilerini de içerecekler.

Mac hayranları için daha iyi haberler var. Apple’ın ayrıca 5.000 $ ‘dan başlayan ve 1000 $’ lık stand ile gelen Pro Display XDR’ını tamamlamak için daha uygun fiyatlı bir monitör üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Ekran, profesyoneller için monitörüyle aynı görüntü kalitesini sunmaz. Apple, 2016 yılında Thunderbolt Display’i durdurduğundan beri tüketiciler için açık bir monitör yapmadı.

Gurman ayrıca şirketin Mac Pro planları hakkında bir güncelleme de sağlıyor. Durum böyle olunca, Apple şimdi Mac Pro’nun iki yeni sürümünü yayınlamayı planladığını söylüyor. İlki, şirketin mevcut modeliyle aynı tasarıma sahip olacak ve yeni bir Intel CPU içerecek. Diğer, daha ilginç varyantın Apple Silicon’ı içereceği ve mevcut modelin yaklaşık yarısı boyutunda olacağı ve Power Mac G4 Cube’u anımsatan çoğunlukla alüminyum bir dış yüzeye sahip olacağı bildiriliyor.

Her zaman olduğu gibi, şirketin planlarının her an değişebileceğini unutmayın. Ancak söylentilere göre MacBook Pro yenilemesi ve şimdi bu arasında, 2021, macOS kullanıcıları için heyecan verici bir yıl olacak şekilde şekilleniyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Yeni Bir iMac Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör