Cyberpunk 2077’nin Gelişimi 2016’ya Kadar Başlamadı

blank
Cyberpunk 2077'nin Gelişimi 2016'ya Kadar Başlamadı

İçerik: Cyberpunk 2077’nin Gelişimi 2016’ya Kadar Başlamadı

Muhtemelen CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077’nin yapımındaki yanlış adımlarından birinde, Bloomberg’den Jason Schreier, oyunun gelişimini araştıran bir parça yayınladı. Raporları, Keanu Reeves hakkındaki forum dizisi söylentilerini desteklemiyor, bunun yerine, gerçekçi olmayan geliştirme zaman çizelgeleri ve konsol donanım sınırlamalarını hesaba katamama gibi daha sıradan bir sorun.

Makalede açıklandığı gibi, 2012’de duyurulmasına rağmen, şirket hala The Witcher 3’e odaklanmıştı ve “tam geliştirme”, CD Projekt Red’in “sıfırlama düğmesine” bastığı 2016 yılına kadar başlamadı. Oyunun etkileyici E3 2018 demosu “neredeyse tamamen sahte” olarak tanımlanıyor. Liderlikten krizin gerekli olmayacağına dair vaatlerine rağmen, geliştiriciler hala uzun saatler çalışmak için baskı altında hissettiler ve 2020 bahar yayın tarihi açıklandığında, ne zaman erteleneceğine dair bahis oynamaya başladılar.

Görünüşe göre yönetim, yeni nesil yükseltmelerden önce PS4 / Xbox One sürümleriyle “iki katına çıkmayı” umuyordu, ancak beygir gücü eksikliğini ve yavaş depolamayı hafife aldı. Programcıların, oyunun sorunlarını görebilen konsoldaki testçilerden uzakta, çoğunlukla evde PC’de oyunun geliştirme yapılarını oynadığı son geliştirme süreci sırasında COVID ile ilgili kısıtlamalar ekleyin.

Başlıca hatalar ve eksik içerik, oyun nihayet piyasaya sürülene kadar belliydi ve bundan sonra işlerin nasıl gittiğini biliyorsunuz. Geri ödemeler, Sony oyunu dijital mağazasından ve kaçınılmaz davalardan çekti. CD Projekt Red’in kurucu ortağı Marcin Iwiński, bu haftanın başlarında bir özür diledi ve yamalarla ilgili güncellenmiş bir zaman çizelgesi sunarak “Cyberpunk 2077’nin konsol sürümü, karşılamasını istediğimiz kalite standardını karşılamadı” dedi. Son nesil konsol sorunlarını ele alan iki yamadan ilkinin önümüzdeki hafta kadar gelmesi bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Cyberpunk 2077’nin Gelişimi 2016’ya Kadar Başlamadı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor. World of Warcraft Classic oyuncularının Burning Crusade …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör