Samsung Galaxy S20 Almak İçin Doğru Bir Zaman Değil

blank
Samsung Galaxy S20 Almak İçin Doğru Bir Zaman Değil

İçerik: Samsung Galaxy S20 Almak İçin Doğru Bir Zaman Değil

Yeni bir Android telefon için pazardaysanız, Samsung Galaxy serisinin geçen yılki amiral gemisi telefonu olan Samsung Galaxy S20 5G’yi düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bugün CES’in son gününde Samsung Unpacked etkinliğinde ortaya çıkan Galaxy S21 ile merak ediyor olabilirsiniz: İki Galaxy telefonu arasındaki farklar nelerdir? Şimdi bir Galaxy S20 satın almalı mıyım yoksa S21’in 29 Ocak’ta mağazalara gelmesini beklemeye değer mi?

Burada tüm farklı Galaxy S21 özelliklerini kırdık ve buradaki Galaxy S20’lerle karşılaştırdık. Temel Galaxy S20 ve Galaxy S21, yüzeyde oldukça benzer: Her ikisi de 120Hz yenileme hızına sahip 6.2 inç ekranlara, 4.000 mAh pil, 5G bağlantı ve benzer kamera özelliklerine (12 megapiksel ultra geniş lens dahil) sahip.

Galaxy S21 Ultra’ya yükselttiğinizde daha büyük farklar ortaya çıkıyor, ancak o zaman bile, özellikleri Galaxy S20 Ultra’nın özelliklerine çok benziyor. Her iki premium telefon da daha gelişmiş bir kamera ve büyük bir 5.000 mAh pil içerir. Bununla birlikte, S21 Ultra, daha yüksek çözünürlüklü bir WQHD Plus ekran ve özellikle S Pen kalemi için destek içerir.

Galaxy S21, daha hızlı 5G performansı ve daha uzun pil ömrü sunduğunu iddia eden yeni bir Snapdragon 888 işlemciye sahip. Galaxy S20, eski Snapdragon 865 yongası üzerinde çalışıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S20 Almak İçin Doğru Bir Zaman Değil

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Donald Trump’ın Destek Hesaplarını Engelledi

Twitter, Donald Trump’ın Destek Hesaplarını Engelledi. Trump, destekçileri tarafından 6 Ocak’ta ABD Başkenti’nin ölümcül kuşatmasının …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör