Audi ve BMW Otomobil Abonelik Programlarını Kapattı

blank
Audi ve BMW Otomobil Abonelik Programlarını Kapattı

İçerik: Audi ve BMW Otomobil Abonelik Programlarını Kapattı

Autoblog’a göre Automotive News, Audi ve BMW’nin sırasıyla hizmetlerini bitirdiğini ve duraklattığını öğrendi. Audi, 31 Ocak’ta Select programını bir sorundan bahsetmeden sonlandırırken, otomobil üreticisi hizmetin “bir sonraki güncellemesini” planladığını açıkladı, BMW’nin ise sadece Nashville Erişimi kapanıyor.

İki marka, kararları üzerinde ayrıntılı bilgi vermedi. Bununla birlikte, Mercedes-Benz Koleksiyonu kepenk kapattığında, insanların fazlasıyla şikayette bulunduğunu ve daha kararlı çalışan bir abonelik sistemi bulana kadar çalışmayı durdurduklarını söylemişti. O sırada bahsedilmese de, COVID-19 sonrası evlerinde kalmak zorunda olan ve online ortamlarda fazlasıyla vakit geçiren müşteriler bile abonelik sistemlerine yardımcı olamadılar. İnsanlar işe gidip gelme konusunda hiç değilse daha az hareket ediyor ve araba değiştirme esnekliğinden daha çok para tasarrufu yapmakla ilgileniyor olabilir.

Volvo Care gibi abonelik hizmetleri, ne kadar iyi performans gösterdikleri belli olmasa da hala devam ediyor. Önceliği her zaman güvenlik ve konfor olan Volvo firması belki kötü bir imaj yaratmak istemiyor olabilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Audi ve BMW Otomobil Abonelik Programlarını Kapattı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör