Ford, Mustang Mach-E Siparişlerini ‘Kalite Kontrol’ Nedeniyle Erteledi

blank
Ford, Mustang Mach-E Siparişlerini 'Kalite Kontrol' Nedeniyle Erteledi

İçerik: Ford, Mustang Mach-E Siparişlerini ‘Kalite Kontrol’ Nedeniyle Erteledi

Ford teknik olarak Aralık ayında Mustang Mach-E teslimatlarına başladı, ancak bazı sürücülerin önemli ölçüde daha uzun süre beklemesi gerekecek. Haber kaynakları, Ford’un elektrikli crossover’ın birkaç yüz teslimatını “ek kalite kontrolleri” için bir aya kadar ertelediğini öğrendi. Marka, kontrolleri hangi sorunların tetiklemiş olabileceği konusunda ayrıntılı bilgi vermedi, ancak EV’nin alıcıların “beklediği ve hak ettiği” kalite düzeylerini karşıladığından emin olmak istediğini söyledi.

Alınan karar, Ford EV lideri Darren Palmer’ın Tesla’daki kalite sorunlarını patlatmasından sonra geldi. Mustang Mach-E’nin gevşek tamponlar ve sıkışmış kapı kolları gibi Tesla EV’leri rahatsız eden temel üretim ve üretim sorunlarından kaçınacağına söz verdi. Sektördeki bazı EV’lerde, elektrik arızaları da dahil olmak üzere genel güvenilirlik sorunları görüldü.

Bu, her Mach-E’nin kusursuz üretildiğini garanti etmiyor. Yine de, Ford’un iyi bir ilk izlenim bırakmak istediği çok açık. İlk parti için iyi bir başlangıç, yalnızca yüksek satışları garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda aracı satın alan müşterilerin sanayide fazla zaman geçirme korkusunu da ortadan kaldırır.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ford, Mustang Mach-E Siparişlerini ‘Kalite Kontrol’ Nedeniyle Erteledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör