Acer’ın Yeni Chromebook’ları Eğitim İçin Tasarlandı

blank
Acer'ın Yeni Chromebook'ları Eğitim İçin Tasarlandı

İçerik: Acer’ın Yeni Chromebook’ları Eğitim İçin Tasarlandı

Acer, dönüştürülebilir ve dayanıklı Chromebook’larından ikisinin yenilenmesi de dahil olmak üzere eğitim için tasarlanmış bir dizi yeni bilgisayarı tanıttı. Spin 512 ve Spin 511 Chromebook’larının yeni sürümleri, 10 saate kadar çalışabilen pillere sahip en yeni nesil Intel N4500 ve N5100 işlemcilerle destekleniyor. Her ikisinin de 360 ​​derece menteşeleri var, bu nedenle standart bir dizüstü bilgisayar veya tablet olarak kullanılabilirler. Modeller ayrıca dersleri veya deneyleri yakalayabilmek için 8 megapiksel dışa bakan bir kamera ve fiziksel kapaklı bir HDR web kamerası ile birlikte geliyor. Ana fark ekranları: Spin 512, daha fazla dikey alan için 3: 2 en boy oranına sahip 12 inç HD + IPS ekrana sahipken, Spin 511 11.6 inç 16: 9 HD IPS ekrana sahip.

Yeni Chromebook’lar 64 GB’a kadar eMMC depolamayı destekleyebilen ve 8 GB’a kadar RAM’e sahip konfigürasyonlarda mevcut olacaklar. Cihazlar ayrıca bağlantı için WiFi 6 ve Bluetooth 5.1 desteğinin yanı sıra iki USB-C bağlantı noktasına sahipler. Acer, Chromebook’ların sınıfta çocuklar arasında dolaşması gerektiğinden, bunların dayanıklı olacak şekilde yapıldığını söyledi. Darbeye dayanıklılar, şok emici tamponları var ve askeri standartlara uyacak şekilde tasarlandılar. Ayrıca, bilgisayarlar BPR ve EPA uyumlu bir gümüş iyon mikrobiyal madde ile kaplanmıştır ve çıkarılması ve değiştirilmesi kolay anahtarlara sahiptir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Acer’ın Yeni Chromebook’ları Eğitim İçin Tasarlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Donald Trump’ın Destek Hesaplarını Engelledi

Twitter, Donald Trump’ın Destek Hesaplarını Engelledi. Trump, destekçileri tarafından 6 Ocak’ta ABD Başkenti’nin ölümcül kuşatmasının …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör