KKTC’nin Yerli Otomobili GÜNSEL Halkla Buluştu

blank
KKTC'nin Yerli Otomobili GÜNSEL Halkla Buluştu

İçerik: KKTC’nin Yerli Otomobili GÜNSEL Halkla Buluştu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yerli ve milli otomobili GÜNSEL halkla buluşuyor. Son üç aydır Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, bakanlar, parti temsilcileri, milletvekilleri, bürokratlar, iş dünyası, medya ve spor dünyasından isimler tarafından test edilen GÜNSEL, kapılarını halka açıyor. bugün başlayan test sürüşleri. Böylelikle bugüne kadar binin üzerinde kişi tarafından test edilen GÜNSEL’in direksiyonuna halk da olacak.

Test sürüşüne katılmak isteyenler, Lefkoşa Dereboyu’ndaki GÜNSEL Showroom’una kayıt yaptırabilecek. Hafta içi 00:12 ile 00: 120 saatleri arasında günde 10 kişilik test sürüşü yapılması planlanıyor. Yakın Doğu Üniversitesi kampüsünde yer alan GÜNSEL Üretim Tesislerinin sürüş alanında test sürüşleri yapılacaktır.

İrfan Suat Günsel: “GÜNSEL’i insanlarımızla buluşturmak bizim için paha biçilmez bir gurur.”
Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı ve GÜNSEL Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel, “GÜNSEL’i halkımızla buluşturmalarını, deneyimlemelerini ve performansını ilk elden görmelerini diliyoruz. GÜNSEL’in performansını merak eden ve bu gururu bizimle paylaşmak isteyen herkesi test sürüşümüze davet ediyoruz ”dedi. İrfan Suat Günsel, seri üretim hazırlıklarına tüm güçle devam ettiklerini belirterek, GÜNSEL’in Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde üretilen bir otomobil olarak dünya yollarında boy göstereceğini söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: KKTC’nin Yerli Otomobili GÜNSEL Halkla Buluştu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Çip Sıkıntısı Arabaları Daha Pahalı Hale Getiriyor

Çip Sıkıntısı Arabaları Daha Pahalı Hale Getiriyor: Küresel yarı iletken kıtlığı sayesinde yeni arabalar daha …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör