LG’nin Yeni 4K CineBeam Lazer Projeksiyon Aleti

blank
LG'nin Yeni 4K CineBeam Lazer Projeksiyon Aleti

İçerik: LG’nin Yeni 4K CineBeam Lazer Projeksiyon Aleti

LG, kısa mesafeli CineBeam projektörleriyle tanınır, ancak aynı zamanda standart uzun mesafeli modeller de sahip. Şirket, bazı ilginç özelliklere sahip CineBeam HU810P 4K lazer projektörü duyurdu. Başlangıç ​​olarak, sinema standardı DCI-P3 renk alanının yüzde 97’sini kapsayan 2.700 ANSI lümen parlaklık gönderebiliyor. Daha da iyisi, “Adaptive Picture Pro” modu, bu seviyeyi odanızdaki ortam ışığına uyacak şekilde otomatik olarak ayarlayabiliyor.

LG bir basın bülteninde, HU810P’nin aydınlık ve karanlık odalar için iki ön ayarı var ve hem parlaklık hem de kontrast açısından en iyi görüntüyü sunmak için ışık miktarını algılayacak, “istenirse gerçek bir sinema ortamı sunacak” dedi LG. Sinemada sadık olanlar için, “Gerçek Sinema” modunu kullanarak filmleri otomatik olarak orijinal 24 fps kare hızında gösterebilir. Ayrıca, 10 bit renkli HDMI 2.1’i destekler, HDR10 ve HLG HDR modları sunar, ancak Dolby Vision veya HDR10 + yoktur (birkaç projektör bunu yapar).

Lazer ışık kaynağı 20.000 saat dayanır, yani normal bir projektörde yaptığınız gibi ampulleri değiştirmenize gerek kalmaz. Ayrıca, Netflix gibi akış hizmetleri için LG’nin webOS 5.0 platformunu çalıştırır. Bu, C1 serisi TV’lerinde bulunan en yeni 6.0 sürümü olmasa da, Optoma ve diğerlerinin projektörlerindeki yerleşik uygulamalardan çok daha üstündür.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: LG’nin Yeni 4K CineBeam Lazer Projeksiyon Aleti

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör