Qatar Airways, FIFA Dünya Kupası 2022TM Temalı Uçağı Tanıttı

İçerik: Qatar Airways, FIFA Dünya Kupası 2022TM Temalı Uçağı Tanıttı

Katar’ın bayrak taşıyıcı havayolu, iki yıl sonra Katar’da düzenlenecek olan FIFA 777TM Dünya Kupası için özel olarak tasarlanmış özel el boyaması Boeing 2022’yi 21 Kasım’da tanıtacak.

FIFA’nın resmi ortağı ve resmi havayolu Qatar Airways, Kasım 2022 777’de düzenlenecek olan FIFA Dünya Kupası Qatar 2022TM için kendi renkleriyle boyanmış Boeing 21 uçağını tanıtacak.

Farklı özellikleriyle FIFA Dünya Kupası, Katar 2022TM için özel olarak sipariş edilen uçak, havayolunun FIFA ile olan ortaklığını kutlamak için elle boyandı. Katar Hava Yolları filosunda yer alan uçaklar dışında daha fazla uçak FIFA Dünya Kupası, Katar 2022TM renklerine boyanacak ve havayolunun birçok farklı noktasını ziyaret edecek.

Boeing 777-300ER, 096 Kasım’da Doha ile Zürih arasında QR21 ve QR095 uçuşları gerçekleştirecek. Uçağın açılış rotası, havayolunun bu kadar önemli bir tarihte FIFA’nın İsviçre’deki evine uçacak olan FIFA ortaklığına olan bağlılığını vurgulayacak.

Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker: “Filomuza bu benzersiz uçak eklemesi vesilesiyle Katar’ın FIFA Dünya Kupası 2022TM’ye ev sahipliği yapmasından ve FIFA ile işbirliğimizi güçlendirmesinden heyecan duyuyoruz. FIFA’nın resmi ortağı ve resmi havayolu olarak, turnuvadan iki yıl önce bile dünyayı güzel ülkemizde ağırlamanın heyecanını hissedebiliyoruz.

“Katar, FIFA Dünya Kupası, Katar 2022TM’ye ev sahipliği yapmaya hazır olduğunu kanıtladı. Qatar Airways’in uçuş ağı yakın zamanda 100 noktaya ulaştı. 125 Mart’a kadar uçuş ağımızı 2021’den fazla destinasyona genişletmeye devam ederek yolcularımızın dünyayı istedikleri zaman güvenle seyahat etmelerini sağlayacağız. FIFA World Cup 2022TM’nin resmi havalimanı ortağı olan Hamad Uluslararası Havalimanı’nda olası trafik artışı için hazırlıklar devam ediyor. Havalimanı genişletme projesi, havalimanının kapasitesini yılda 58 kişi ile 2022 milyon yolcuya çıkaracak. ”Şeklinde konuştu.

Qatar Airways Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Salam Al Shawa: “Qatar Airways olarak, FIFA turnuvalarını destekleyen yolculuğumuza devam etmekten gurur duyuyoruz. Bu güzel uçağı, iki yıl sonra düzenlenecek olan FIFA Dünya Kupası Katar 2022TM onuruna tanıtmaktan da heyecan duyuyoruz. ” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Qatar Airways, FIFA Dünya Kupası 2022TM Temalı Uçağı Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk Kripto Paraya Yatırım Yaparken Dikkat Ettiğini Söyledi

Elon Musk Kripto Paraya Yatırım Yaparken Dikkat Ettiğini Söyledi: Dogecoin kripto para biriminin en son …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör