Fortnite, Yeni Futbol Skinlerini Açıkladı

blank
Fortnite, Yeni Futbol Skinlerini Açıkladı

İçerik: Fortnite, Yeni Futbol Skinlerini Açıkladı

Fortnite, büyük futbol kulüplerinin skinlerini oyuna getiren yeni bir görünüm seti yayınlamaya hazır. Kickoff Set adı verilen yeni görünümler, 23 Ocak’tan itibaren Pele’nin Air Punch emote ile birlikte oyunculara sunulacak. Fortnite’ın geliştiricisi Epic Games, kıyafetlerini oyuncuların aralarında takas edebilecekleri oyuna getirmek için 23 futbol kulübü ile takım oluşturdu. Fortnite ayrıca oyunculara Air Punch İfadesi ve Kickoff Setini ücretsiz olarak kazanma şansı verecek ve oyunda ayrıca Pele Kupası da olacak.

Epic Games, Kickoff Setinin bir parçası olarak formalarını Fortnite’a getirmek için popüler futbol kulüpleriyle ortaklık kurdu. Kulüpler arasında Manchester City, Juventus, AC Milan, Inter Milan, AS Roma, Seattle Sounders FC, Atlanta United, Los Angeles FC, Santos FC, Wolves, West Ham United ve Sevilla yer alıyor. Epic Games web sitesinde tam listeye göz atabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz 10 farklı kadın ve erkek futbol forması olacak.

Bu görünümlerin yanı sıra Epic, ünlü Air Punch kutlamasını Fortnite’a bir ifade olarak getirmek için ikonik Brezilyalı futbolcu Pele ile de ortaklık kurdu. Epic, Pele’nin kariyerinde ikonik gol kutlamasını 1.282 kez kullandığını söylüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fortnite, Yeni Futbol Skinlerini Açıkladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör