Kia, Apple Car Projesini Yönetebilir

blank
Kia, Apple Car Projesini Yönetebilir

İçerik: Kia, Apple Car Projesini Yönetebilir

Kia, Apple Car Projesini Yönetebilir: Giderek artan bir şekilde, Apple Car’ın gerçekleşmeyecek bir proje olmaktan çok uzak olduğu görülüyor. Aksine, Koreli otomobil üreticisi Hyundai Motor’u yaklaşan potansiyel bir ortaklık duyurusunda projeye bağlayan bir dizi raporda yeni bir hayat bulmaya devam ediyor. Ancak Apple Car’da çalışan Hyundai markası değil, Kia olabilir.

Reuters’in Kore yayını Edaily aracılığıyla bir haberi, Hyundai ve Kia’nın ana otomobil üreticisi Hyundai Motor’un Kia bölümünü Apple Car işleriyle görevlendireceğini söyledi. Marka ayrıca Çarşamba günü, sürücüsüz ve elektrikli araçları çevreleyen yabancı firmalarla işbirliğine baktığını söyledi. Kia, Apple’dan bahsetmedi, ancak yorum, teknoloji deviyle bildirilen bağlantıları takip ediyor. Kia ve Apple da Roadshow’un yorum talebine hemen yanıt vermedi. Hyundai, geçmişte bir Apple Car üzerindeki çalışmalarla ilgili spekülasyonlar hakkında yorum yapmayı reddetmişti.

Bu ayın başlarında, çeşitli raporlar Apple Car’ın canlı ve teknoloji şirketinin içinde olduğunu gösterdi ve en erken 2024’te son bir araç görebileceğimizi söyledi. Ayrı bir rapor, şirketin önümüzdeki yıl aracın bir prototipini gösterebileceğini söyledi. İlginç bir şekilde, geçen ayki raporlardan biri, Kia’nın Gürcistan’daki fabrikasını Apple Car üretimi için söylentilere konu olan ev olarak adlandırdı ve bu, Kia’nın son söylentilere dahil olabileceğine dair haberlerle çakışıyor.

Bildirildiğine göre Apple, çığır açan EV pil teknolojisi ve oyunun kurallarını değiştiren bir arabayı başlatmaya yardımcı olmak için otomatik sürüş sistemleri üzerinde sıkı çalışıyor. Apple sıfır otomobil üretme geçmişine sahip olmadığından, nihai üretimi gerçekleştirecek yerleşik bir otomobil üreticisini seçmek basit görünüyor. Araba üretmenin ne kadar zor olduğuna dair bir örneğe ihtiyacınız varsa, Tesla’nın bu sektördeki nispeten kısa geçmişine bir göz atın.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Kia, Apple Car Projesini Yönetebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör