Microsoft Listeleri Uygulaması Artık iOS’ta

blank
Microsoft Listeleri Uygulaması Artık iOS'ta

İçerik: Microsoft Listeleri Uygulaması Artık iOS’ta

Microsoft Office 365 paketindeki bir uygulama olan Microsoft Listeleri artık iOS’ta mevcut ve kullanıcılar bunu App Store’dan indirebilir. Uygulama, temel olarak kullanıcıların bilgileri takip etmelerine ve işleri şablonlar, renkler vb. İle ayırt edilebilen basit listeler halinde düzenlemelerine yardımcı olur. İOS için Microsoft Listeleri uygulaması, kullanıcılara sahip oldukları listelere ve ayrıca onlarla paylaşılanlara erişim sağlar. Kullanıcılar ayrıca yeni listeler oluşturabilir, liste öğelerini düzenleyebilir ve diğer kişilerle kolayca paylaşabilir.

Microsoft tarafından yayınlanan bir blog gönderisine göre, iOS için Microsoft Listeleri uygulaması “herkesin her yerden senkronize olmasını sağlamak için sorunları, varlıkları, rutinleri, kişileri, envanteri ve daha fazlasını izlemenin” “basit, akıllı ve esnek” bir yoludur. Uygulamanın çeşitli kullanım örnekleri vardır ve özellikle insanların hareket halindeyken iş için işbirliği yapmasına yardımcı olur. Hatırlamak gerekirse, uygulama geçen yıl Build 2020’de duyurulmuştu ve Teams Web istemcisine dahil etmeyi planlıyordu ve uygulamalar kısa süre sonra duyuruldu.

Microsoft Listeleri, kullanıcıların hazır şablonlardan, bir Excel dosyasından veya mevcut bir listeden listeler oluşturmasına olanak tanır. İOS uygulaması ayrıca çevrimdışı veri tüketimini destekler ve karanlık bir moda sahiptir. Microsoft, oturum açmak için bir kullanıcı kuruluşunun Office 365 ticari aboneliğine sahip olması gerektiğini söylüyor. Microsoft, Android için bir Microsoft Listeleri uygulaması üzerinde çalıştığını ve “bu yılın ilerleyen günlerinde paylaşacak daha çok şey” olacağını söylüyor.

Kısa süre önce Microsoft, OneDrive, Teams ve SharePoint’in yükleme dosya boyutu sınırını 100 GB’tan 250 GB’a çıkardı. Şirket, 250 GB dosya boyutu yükleme desteğinin Ocak ayı sonunda sunulmaya başlayacağını duyurdu. 2021 yılının 1. çeyreğinin sonunda daha geniş bir kullanılabilirlik beklenmektedir. Nasıl çalıştığını açıklayan Microsoft, paylaşılan her dosyanın benzersiz anahtarlarıyla ayrı ayrı şifrelenmiş parçalara bölündüğünü söyledi. Bunun yanı sıra tüm dosyalar Azure Storage’da yedeklenir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft Listeleri Uygulaması Artık iOS’ta

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör