2021’de Alabileceğiniz En İyi 3 E-Bisiklet

blank
2021'de Alabileceğiniz En İyi 3 E-Bisiklet

İçerik: 2021’de Alabileceğiniz En İyi 3 E-Bisiklet

Bu haberimizde sizere gittikçe popülerleşen E-Bisiklet dünyasındaki en iyi 3 modeli göstereceğiz, ülkemizde de yavaş yavaş kullanılmaya başlanan E-Bisikletler gelecekte oldukça fazla kullanılacak gizi gözüküyor. İşte 2021’de Alabileceğiniz En İyi 3 E-Bisiklet

VanMoof S3

blank
VanMoof S3

VanMoof, hırsızlık önleme özelliği gibi özel deneyimine devam ediyor. Çerçevede arka tekerleğin yanında bulunan bir düğme, kaymasını önlemek için bisikleti kilitliyor ve adeta bir yokuş kalkış desteği sağlıyor. Bisiklet kaldırıldığı zaman, bir alarm çalmaya başlıyor ve ışıkları yanıp sönüyor. S3’ünüz biri tarafından yine de çalınırsa, bisikletin yerini bulabilmeniz için GSM ve Bluetooth hırsızlık izleme özelliği de vardır.

VanMoof, ek bir ücret karşılığında, gerçekten kaybolması durumunda bisikletinizin yerini tespit etmek için bir hizmet de sunar. Kendi başınıza bulamazsanız, Vanmoof’un bir bisiklet avcısı ekibi vardır – yine, hizmet için satın alma sırasında küçük bir ücret vardır – ve ekip bisikletinizi bulamazsa, Vanmoof onu yeni bir bisikletle değiştiriyor. Bu özelliği bir nevi kasko olarak düşünebilirsiniz. Bu özelliğin henüz Türkiye’de olup olmadığı bilinmiyor.

Ortadaki tüpe, bisikletin kilitli olup olmadığı, pil seviyesi ve uyarı mesajları gibi mevcut hızınızı gösteren ince bir matris ekran entegre edilmiştir. Doğrudan güneş ışığında görmek zor olabilir, ancak uzun mesafelere seyahat etmeyi planlıyorsanız bisikletin mobil uygulaması aracılığıyla pil seviyenize de göz atabilirsiniz.

İOS ve Android için mevcut olan uygulama, bisikletin kilitlenmesinden ve kilidinin açılmasından korna seslerinin değiştirilmesine ve viteslerin hangi hızlarda değişip ışıkları kontrol etmesine ve sürüşlerinizi takip etmeye kadar her şeyi yapmanıza olanak tanır.

Genel olarak, S3’ün kendisi yumuşak ve rahat bir sürüş ve harika bir şehir bisikleti. Kaybetmekten veya parçalarını çalmaya çalışan kişilerden endişelenmenize gerek kalmayacak ve 28 inç jantlar tescilli bir tekerlek kilidi ile birlikte geliyor.

RadRunner 1

blank
RadRunner 1

Oldukça konforlu ve güvenli arka oturma bankı ve ayak dayamalarına sahip olan RadRunner 1 elektrikli bisiklet dünyasıında farklı bir noktada duruyor. Bu özel konfigürasyon, elektrikli bisikletinin üzerinde çocukları ile dışarı çıkıp işlerini halletmek isteyen bir ebeveyn için harika. 48 voltluk, 14 amper saatlik pil, RadRunner’ın 20 mil / saate kadar pedal çevirebilen veya gaz verebilen 750 watt’lık bir motoruna güç sağlıyor. Dört seviyeli vitesle, sürücüler, gerekirse bataryayı korumaya yardımcı olmak için artırabilir veya azaltabilir veya dik bir yokuşa çıkabilir. Üstteki VanMoof S3 kadar güçlü olmasa da RadRunner çocuklu aileler için fazlasıyla yeterli.

RadRunner Avrupa’da 1200 euro gibi bir fiyat etiketine sahip, küçük bir gümrük vergisi de ödeyip satın almak isterseniz RadRunner firması size 2 senelik bir garanti süresi sunuyor. Örneğin Almaya’dan bir RadRunner 1 aldınız ancak bisikletiniz 2 sene içerisinde bozuldu, şirket kargo ücreti de dahil tüm masrafları karşılama garantisi veriyor.

Swagtron EB5 Pro

blank
Swagtron EB5 Pro

Sınırlı depolama alanı olan küçük bir evde oturuyorsanız Swagton EB5 Pro sizin için harika. Swagtron EB5 Pro, kendi gaz kelebeği de olan bir elektrikli motora sahip katlanır, pedal destekli bir bisiklettir (böylece gerçekten pedal çevirmenize gerek kalmaz). Dolu bir batarya ile 25 km / saat hızla 25 km gidebilir. Bu katlanır bisiklet tek bir vitese sahip. Hatta tüm elektrikli özelliklerini pedal yardımı ile kapatıp normal bir bisiklet gibi kullanabilirsiniz. Küçük boyutuna rağmen sağlam ve kullanışlı bir ürün.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: 2021’de Alabileceğiniz En İyi 3 E-Bisiklet

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör