Volkswagen, Elektrikli Aracıyla İlgili Detayları Açıkladı

blank
Volkswagen, Elektrikli Aracıyla İlgili Detayları Açıkladı

İçerik: Volkswagen, Elektrikli Aracıyla İlgili Detayları Açıkladı

Volkswagen, Elektrikli Aracıyla İlgili Detayları Açıkladı: Volkswagen, alıcılara uygun fiyatlı elektrikli otomobiller sunmaya odaklı olsa da, Alman marka aynı zamanda yakın gelecekte EV otoritesini Project Trinity adını verdiği şeyle esnetmek istiyor. Çarşamba günü, Volkswagen’in CEO’su Ralf Brandstaetter bir LinkedIn gönderisinde Project Trinity’nin adından da anlaşılacağı gibi üç ana unsurla geleceğini söyledi.

Birincisi, VW markası Trinity ile yeni bir EV platformunu başlatacak. İkinci olarak marka, General Motors’un Super Cruise teknolojisine benzer bir şey gibi Seviye 2’ye kısmen otomatikleştirilmiş sürüş yardımı sözü verdi. Üçüncüsü, VW, EV’yi “tamamen yeni bir üretim yaklaşımı” ile inşa etmeyi vaat ediyor. Bu üç madde, markanın teknolojik yenilikçiliğinin başını çekecek ve otonom sürüşü “demokratikleştirecek”. Araç Seviye 2 destek sistemleri ile piyasaya çıkacak olsa da VW, gerçek Seviye 4 otonom sürüş için ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olacağını söyledi. Bu sözü diğer otomobil üreticilerinden daha önce duyduk ve henüz tam olarak gerçekleşmedi.

Volkswagen, Roadshow’un Trinity ile ilgili yorum talebini hemen geri çevirmedi, ancak işaretler bu araca markanın önceden duyurulan Landjet projesinin kendi versiyonu olduğunu gösteriyor. VW markasını ve daha fazlasını denetleyen Volkswagen Grubu, Landjet kod adı altında Audi, Bentley ve Porsche için ultra lüks ve son teknoloji bir EV planlıyor. Geçmiş raporlara göre, Landjet önce Audi’ye varacak, Bentley ve Porsche versiyonları da takip edecek. Trinity’nin Landjet ile ne kadar paylaşacağı, bağlantıları olup olmadığı veya VW’nin yeni beynini ne zaman göreceğimiz net değil. Dürüst olmak gerekirse, sonunda ne tür bir araç göreceğimizi bile bilmiyoruz; Jüri, VW Group’un planlanan büyük bir SUV veya bir sedan olup olmaması konusunda henüz karar vermedi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Volkswagen, Elektrikli Aracıyla İlgili Detayları Açıkladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör