Pinterest Sanal Makyaj Setine Güncellemeler Yapıyor

blank
Pinterest Sanal Makyaj Setine Güncellemeler Yapıyor

İçerik: Pinterest Sanal Makyaj Setine Güncellemeler Yapıyor

Pinterest Sanal Makyaj Setine Güncellemeler Yapıyor: Pinterest, Sanal makyaj özelliğini yeni bir makyaj kategorisi olan göz farı ile genişletti. Uygulama şimdi size Lancome, YSL, Urban Decay ve NYX Cosmetics’in göz farı ürünlerini sanal olarak denemenin bir yolunu verecek.

Telefonunuzda Pinterest uygulamasının Lens kamerasına dokunarak ve mevcut 4.000 renkten herhangi birini seçerek seçime erişebilirsiniz. Bu kadar çok seçenek ezici olabileceğinden, Pinterest size sonuçları cilt tonunuza göre filtreleme seçeneği sunuyor. Ayrıca, mevcut ürünler için size önerilen “ilgili görünümleri” gösterecektir.

Web sitesi ilk olarak geçen yıl Try On özelliğini Sephora, Urban Decay, NYX ve Lancôme’den rujla tanıttı. Bu ürünler gibi, deneyebileceğiniz göz farı da satın alınabilir – iğnelerinin perakendeciye doğrudan bir bağlantısı bile var. Artık artırılmış gerçeklikte kullanabileceğiniz iki tür ürün olduğundan, artık Lens kamerasında dudak ve göz görünümleri arasında geçiş yapabileceksiniz.

Pinterest, yakın zamanda evinizin rahatlığında makyaj satın almanıza yardımcı olabilecek artırılmış gerçeklik teklifini başlatan tek şirket değil. Google, Aralık ayında Arama sonuçlarınızda belirli markaların rujlarını ve göz farı deneme özelliğini de sundu. L’Oreal’in sahip olduğu ModiFace ve Perfect Corp teknolojisini kullanarak ürünleri kendiniz veya farklı ten tonlarına sahip modellerin görüntüleri üzerinde denemenizi sağlıyor.

Pinterest uygulaması Türkiye’de ABD veya Avrupa’da olduğu kadar popüler olmasa da yayınladığı yeni özelliklerle ülkemizde de kendine bir kullnaıcı tabanı oluşturmayı başladı gibi gözüküyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Pinterest Sanal Makyaj Setine Güncellemeler Yapıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör