Yeni MacBook Air Daha İnce Ve Daha Hafif Olacak

blank
Yeni MacBook Air Daha İnce Ve Daha Hafif Olacak

İçerik: Yeni MacBook Air Daha İnce Ve Daha Hafif Olacak

Bloomberg haber kaynağı, geçen hafta Apple’ın yeniden tasarlanmış bir MacBook Air planladığını bildirdi. Ancak, bazı MacBook Pro dizüstü bilgisayarlara odaklanan daha büyük bir parçada bir dipnottu. Bugün, Bloomberg’den Mark Gurman, bir sonraki Mac Air yenilemesi hakkında biraz daha ayrıntı verdi. Yeni Mac Air daha ince ve daha hafif olacak, yeni nesil bir M1 işlemciye sahip olacak ve bir sonraki MacBook Pro yenilemesi için aynı MagSafe şarj sistemini kullanacak. Şirketin ayrıca zaten taşınabilir olan form faktörünü daha da küçültecek daha küçük ekran çerçeveli bir tasarım planladığı söyleniyor.

Rapor, dizüstü bilgisayarın ne kadar küçük, daha ince ve daha hafif olabileceğini söylemiyor. Bununla birlikte Bloomberg, giriş seviyesi bir teklif olarak kalacak olan mevcut MacBook Air’e premium bir alternatif olarak konumlandırılacağını belirtiyor. Kasadaki değişiklikler, Apple’ın Air ve Pro serisini farklılaştırmasına yardımcı olacak. Şirketin yeni M1 çipini kullanan en yeni MacBook Air, görsel olarak MacBook Pro’ya benziyor (zaten bir Touch Bar olmadan gönderilen sürümler). MacBook Air harika bir bilgisayar ancak mevcut MacBook Profesyonellerinin yanında göze çarpmayan bir makine.

Bloomberg’e göre, yeni MacBook Air bu yılın sonlarında veya 2022’de çıkacak. Bu, 14 inç ve 16 inçlik versiyonlarda geleceği bildirilen yükseltilmiş MacBook Pro’lardan sonra geleceği anlamına geliyor. Apple ayrıca bu yılın sonlarında bir iMac yeniden tasarımı başlatmayı planlıyor – hepsi bir arada masaüstü bilgisayarın çok ihtiyaç duyduğu bir şey – ve Mac Pro serisine yapılacak olan yeni eklemeler.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni MacBook Air Daha İnce Ve Daha Hafif Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör