Bill Gates COVID Aşısı Oldu ve ‘Harika Hissediyorum’ Dedi

blank
Bill Gates COVID Aşısı Oldu ve 'Harika Hissediyorum' Dedi

İçerik: Bill Gates COVID Aşısı Oldu ve ‘Harika Hissediyorum’ Dedi

Bill Gates COVID Aşısı Oldu ve ‘Harika Hissediyorum’ Dedi: Microsoft’un kurucu ortağı Gates, Bill & Melinda Gates Vakfı aracılığıyla tıbbi araştırma ve aşı programlarını finanse ediyor ve COVID-19 aşısının etkinliğine olan inancından sık sık söz ediyor. Cuma günü bir tane alma sırası ondaydı. Gates, iki koronavirüs çekiminden ilkini alan bir fotoğrafını tweetledi – gözlükler kapalı, kolları sıvandı. Aşının geliştirilmesine ve dağıtımına yardımcı olanlara teşekkür etti ve kendini iyi hissettiğini belirtti.

Gates, “65 olmanın faydalarından biri, COVID-19 aşısına uygun olmamdır,” diye yazdı. “Bu hafta ilk dozumu aldım ve kendimi harika hissediyorum. Bizi bu noktaya getiren tüm bilim insanlarına, deneme katılımcılarına, düzenleyicilere ve ön saflardaki sağlık çalışanlarına teşekkür ederim.”

Gates, şu anda 65 yaş ve üstü herkese aşı yapan Washington eyaletinde ve ayrıca sağlık çalışanları ve ilk müdahale ekipleri de dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle hak kazanan diğer insanlara yaşıyor. Gates 28 Ekim’de 65 yaşına bastı, bu yüzden kesinti yaptı.

Geçtiğimiz yılın sonlarında Gates, Amerikalıları aşıyı beklerken maske takmaya ve sosyal mesafeye devam etmeye çağırdı ve geliştirilmekte olan tüm aşıların iyi sonuç vereceğine olan inancını dile getirdi.

Gates, Çarşamba günü açılış gününde, iklim değişikliği ve COVID-19 gibi konularda Başkan Joe Biden ve Başkan Yardımcısı Kamala Harris ile çalışmayı dört gözle beklediğini söyledi.

Gates, “Bu, Amerika’da sıkıntılı bir zaman oldu, ancak önümüzdeki aylarda ve yıllarda umut vaat ettiğini görüyorum,” dedi.

O zamanki cumhurbaşkanı seçilen Biden ve aktör Ian McKellen dahil olmak üzere diğer ünlü kişiler de aşı yaptırdıklarının fotoğraflarını paylaştılar ve mümkün olduğunda başkalarını bunu yapmaya teşvik ettiler.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bill Gates COVID Aşısı Oldu ve ‘Harika Hissediyorum’ Dedi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Yeni 3B Baskı Tekniği, Laboratuvar Ortamında Organ Üretecek

Yeni 3B Baskı Tekniği, Laboratuvar Ortamında Organ Üretecek: 3D baskılı organlar ilerlemiş olsa da, onları …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör