Efsane Kaykay Oyunu Tony Hawk Geri Dönüyor

blank
Efsane Kaykay Oyunu Tony Hawk Geri Dönüyor

İçerik: Efsane Kaykay Oyunu Tony Hawk Geri Dönüyor

Efsane Kaykay Oyunu Tony Hawk Geri Dönüyor: GamesIndustry.biz raporlarına göre, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’yi geliştiren stüdyo Vicarious Visions ve Tony Hawk’ın Pro Skater 1 + 2 yeniden yapımı Activision Blizzard içinde yeniden atandı. İleride, stüdyonun yaklaşık 200 kişilik ekibi artık “tamamen mevcut Blizzard oyunlarına ve girişimlerine kendini adamış olacak”. Bu, Vicarious Visions’ın gelecekte üzerinde çalışacağı herhangi bir oyun için, lider geliştirme stüdyosu olarak hizmet vermeyeceği anlamına gelir.

Blizzard sözcüsü GamesIndustry.biz’e “Vicarious Visions ile bir süre işbirliği yaptıktan ve harika bir ilişki geliştirdikten sonra, Blizzard [Vicarious Visions] için uzun vadeli destek sağlama fırsatı olduğunu fark etti,” dedi. Stüdyo, Vicarious Visions’ın şu anda hangi projeleri desteklediğini belirtmedi, çünkü Blizzard Entertainment şu anda üç başlık üzerinde çalışıyor – bir ARPG hack and slash mobil oyunu, Diablo Immortal, Diablo ve Overwatch için devam filmlerine ek olarak – ancak Bloomberg Cuma günü bildirdi. Vicarious Visions geçen yıldan beri Diablo franchise’ı üzerinde çalışıyor. Bloomberg’e göre bu çalışma Diablo II’nin yeniden yapımını içeriyor.

Birleşmenin bir parçası olarak, daha önce stüdyonun başkanı olarak görev yapan Jen Oneal, Blizzard’da geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı olarak terfi etti. Vicarious Visions 1990 yılında kuruldu ve 2005 yılında Activision’ın bir yan kuruluşu oldu. 30 yıldan fazla ömrü boyunca stüdyo, Tony Hawk, Crash Bandicoot ve Guitar Hero dahil olmak üzere çok sayıda franchise genelinde çeşitli projeler üzerinde çalıştı.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Efsane Kaykay Oyunu Tony Hawk Geri Dönüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör