Realme Watch 2 Akıllı Saat Özellikleri

blank
Realme Watch 2 Akıllı Saat Özellikleri

İçerik: Realme Watch 2 Akıllı Saat Özellikleri

Realme Watch 2 akıllı saatin teknik özellikleri ve görüntüleri kendi web sitesinde ortaya çıktı ve yaklaşan akıllı saatin ayrıntılarını ortaya çıkardı. Çinli şirketin yeni akıllı saati, geçen yıl piyasaya sürülen orijinal Realme Watch ile bazı benzerliklere sahip görünüyor. Ancak geçen yılki modele göre daha iyi bir pil ömrüne sahip olması bekleniyor. FCC listesi, Realme Watch 2’nin yepyeni bir bilek kayışı ile geleceğini de gösteriyor. Önceki modelde olduğu gibi Realme Watch 2, toza ve suya dayanıklılık sağlamak için IP68 sertifikalı yapı ile listelenmiştir.

Realme Watch 2 teknik özellikleri (beklenen)
Realme Watch 2 ile ilişkilendirilen ABD FCC sitesindeki liste RMW2008 model numarasını ve bazı temel özelliklerini içeren bir kullanım kılavuzunu içerir. Bunlar, orijinal Realme Watch ile aynı olan 320×320 piksel çözünürlüğe sahip 1,4 inç TFT ekran ve Bluetooth v5.0 içerir. Akıllı saat ayrıca, önceki modelde bulunan 160mAh’den daha büyük kapasiteye sahip 305mAh pil ile listelenmiştir.

Realme Watch 2’nin boyutları 257.6×35.7×12.2mm’dir. Bu, yeni ürünün 256×36.5×11.8mm ölçülerindeki Realme Watch’tan biraz daha uzun ve daha kalın olabileceğini gösteriyor.
Realme Watch 2, Android 5.0 ve sonraki sürümlerde çalışan cihazlarla uyumlu görünüyor. Kalp atış hızı ve SpO2 sensörleriyle birlikte gelir ve kullanıcı kılavuzuna göre birden fazla egzersiz modu, uyku izleme, mesajlaşma bildirimleri ve bir uyumlulaştırma modu içerir. Akıllı saat, görünüşe göre bağlı telefonun müzik parçalarını da kontrol edebilecek.

Realme, Realme Watch’a benzer şekilde standart 2.5W şarj desteğine sahip olacak Realme Watch 2 ile bir şarj beşiği paketliyor gibi görünüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme Watch 2 Akıllı Saat Özellikleri

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor

Samsung’un 512GB DDR5 Modülü, RAM’in Geleceğini Gösteriyor: Samsung, DDR5 belleğin hız ve kapasite açısından potansiyelini …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör