Yeni Volkswagen Caddy Türkiye’de! İşte Özellikler ve Fiyat

blank
Yeni Volkswagen Caddy Türkiye'de! İşte Özellikler ve Fiyat

İçerik: Yeni Volkswagen Caddy Türkiye’de! İşte Özellikler ve Fiyat

Yeni Volkswagen Caddy Türkiye’de! İşte Özellikler ve Fiyat: Bugüne kadar dünya çapında 3 milyonu aşkın satış başarısı gösteren Volkswagen Ticari Araçlardan beşinci nesil Volkswagen Caddy’nin en popüler modeli, Ocak ayının son haftasında Türkiye pazarında satışa sunulacak.

Volkswagen’in MQB platformunda ürettiği ilk ticari aracı olan beşinci nesil Caddy, tamamen yeni ve geliştirilmiş farklı sürüş destek sistemleri ile daha güvenli hale geliyor ve sunduğu birçok özellik ile sınıfının en dijital ve en güvenli aracı olma özelliğine sahip.

Yeni Caddy, dijitalleştirilmiş yüksek teknolojili Dijital Gösterge Paneli ‘Innovision Kokpiti’ ve genişletilmiş iç mekanı ile konfor seviyesini en üst noktaya taşıyor.

Yeni Caddy’de sunulan dört silindirli 2.0 litrelik TDI motor, önceki nesline göre yaklaşık yüzde 20 daha fazla güç (122PS) ve yüzde 25 daha fazla tork (320Nm) sunuyor.

blank

Caddy otomotiv dünyasına ilk olarak 1979 yılında bir pick-up gövdesi ve Rabbit adıyla ABD’deki Volkswagen fabrikasında girmiş, 1982 yılında Avrupa’da lansmanı ile bu bilinen isme kavuşmuştur. 1996-2003 arasında üçüncü kuşak,2015- 2020’ye kadar dördüncü kuşak olan, her zamankinden daha güçlü, daha konforlu, teknolojik ve güvenli modelin beşinci nesli ile devam ediyor.

Tamamen yeniden tasarlanan, çarpıcı, sportif bir görünüme ve yepyeni bir iç mekana ulaşan Yeni Caddy, dayanıklılığı, işlevselliği ve birçok teknolojik özelliği ile Caddy’nin DNA’sının yüzde 100’ünü korumayı başarıyor. Çok amaçlı kullanıma uygun sunduğu pek çok yenilik, yeni Caddy’yi iş dışında keyifli ve rahat vakit geçirebilecekleri bu segmentteki kullanıcılar için çekici bir seçenek haline getiriyor.

Özel fırlatma avantajları
Yeni teknolojileri ve yeni tasarımıyla sınıfının en iddialı modeli olmaya devam eden New Caddy’nin ‘Impression’ modeli 224 bin 900 TL, ‘Life’ modeli 241 bin 900 TL, ‘ Style ‘modeli 279 bin 900 TL. Lansman için özel fiyatlarla satın alınabilir. Caddy’nin ‘Cargo’ versiyonu 172 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yeni Caddy ile ilk kez lansmanı yapılan Panoramik Cam Tavan (opsiyonel), lansmana özel fiyat avantajı ile 10 bin TL yerine 15 bin TL’ye satışa sunuldu.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Volkswagen Caddy Türkiye’de! İşte Özellikler ve Fiyat

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz

Artık Tesla Satın Almak İçin Bitcoin Kullanabilirsiniz: Kripto para servetlerini harcamanın yollarını arayan Bitcoin hayranları, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör