Razer Naga X Oyun Mouse’u Piyasaya Çıktı

blank
Razer Naga X Oyun Mouse'u Piyasaya Çıktı

İçerik: Razer Naga X Oyun Mouse’u Piyasaya Çıktı

Razer Naga X Oyun Mouse’u Piyasaya Çıktı: 16 programlanabilir düğmeli Razer Naga X kablolu oyun faresi piyasaya sürüldü. Yeni fare, çok oyunculu çevrimiçi (MMO) oyuncuları hedefliyor ve orta ila büyük el boyutuna sahip olanlar için önerilir. Razer Naga X, sağ elini kullanan ergonomik bir tasarıma sahiptir. Daha fazla izleme doğruluğu ve hassasiyeti için Razer 5G Advanced Optical sensörünü içerir. Bunun yanı sıra, oyun faresi ayrıca Razer Chroma RGB aydınlatmaya sahiptir.

Razer Naga X fiyatı
Razer’ın yeni oyun faresi ABD’de 79.99 $ olarak fiyatlandırılıyor. Razer Naga X, şirketin web sitesinden satın alınabilir. Türkiye’deki mevcudiyeti hakkında henüz bir bilgi yok. Ancak Avrupa pazarında en çok satışı Türkiye’ye yapan Razer, yeni ürünlerini Türkiye pazarına sokmaktan çekinmiyor. Yani bu yeni ürünün Türkiye’ye geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Razer Naga X özellikleri
Belirtildiği gibi, Razer Naga X oyun faresinin 16 programlanabilir düğmesi vardır. Geleneksel sol fare tıklaması, sağ fare tıklaması, yakınlaştırma ve uzaklaştırma, otomatik çalıştırma ve DPI artışı düğmelerinin yanı sıra 12 eylem düğmesi vardır. Fare, Razer’in ikinci nesil Optik Fare Anahtarı tasarımını kullanıyor ve şirketin her tıklamayı daha tatmin edici hissettirdiğini iddia ediyor.

blank
Razer’ın yeni oyun faresi ABD’de 79.99 $ olarak fiyatlandırılıyor

Razer Naga X kablolu oyun faresi, şirketin Razer Naga Trinity’den yüzde 40 daha az olduğunu söylediği 85 gram ağırlığında. Razer, orta ila büyük el boyutlarına sahip olanlar için oyun faresini öneriyor ve avuç içi veya pençe tutuş stillerini tercih edenler için en uygun olduğunu söylüyor.

Razer Speedflex Kablosu, şirkete göre daha fazla esneklik için dokunmuş ve minimum sürtünme sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Oyuncuların daha sıkı fare kontrolü için daha hızlı kaydırma yapabileceklerini söylüyor. Razer Naga X, bir kullanıcının özel DPI ayarlarını, düğme yapılandırmalarını ve daha fazlasını içeren tek bir yerleşik bellek profilini depolayabilir.

Kullanıcılar ayrıca Razer Synapse 3 cihaz konfigürasyon yazılımını yükleyerek Razer Naga X için düğme eşlemelerini, makroları ve aydınlatma efektlerini yapılandırabilirler.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Razer Naga X Oyun Mouse’u Piyasaya Çıktı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör