Nintendo’dan Yeni Mario Oyunu

blank
Nintendo'dan Yeni Mario Oyunu

İçerik: Nintendo’dan Yeni Mario Oyunu

Nintendo’dan Yeni Mario Oyunu: Switch için çok sayıda Mario oyunu var. Mario’nun 35. yıl dönümü ve Nintendo klasik Mario 3D oyunları, gerçek arabalı bir Mario Kart oyunu ve ücretsiz bir çevrimiçi Mario battle royale oyunu yayınladı. 2013 yılında çıkan bir Wii U oyununun bir limanı olan Super Mario 3D World, hepsinden daha iyi. Belki de piyasadaki en iyi dört oyunculu Mario oyunu (daha çok parkur yapımı ile ilgili olan DIY Mario Maker oyunu veya 2D Mario oyunu olan New Super Mario Bros U dışında). Başka bir harika çok oyunculu Switch oyunu arıyorsanız, bu sizin için olabilir. Sadece, belki biraz kaos bekleyin.

Bu oyunu 2013’te çok oynadım ve çok sevdim. Gerçekten gerçekten harika olan tek Wii U Mario oyunuydu. Herkes için zorunlu değildir. Oyun, klasik Mario platform oyunlarını daha yeni 3B platformlarla birbirine bağlayarak, her birinde bir zaman sınırı ile birlikte atladığınız ve bopladığınız bir 3B parkurun üzerindeki bir görünümü yükseltir. Hızlı kurslar, bayrak direği bitirmeleri ve tik taklı bir saatle eklenen drama, oyuna fantastik ve daha açık dünya Super Mario Odyssey’den çok daha hızlı bir his veriyor. 3DS’deki eski Super Mario 3D Land gibi ama daha iyi.

Daha önce Switch’te Super Mario 3D World oynadıysanız, daha hızlı hızlar ve daha net grafiklerle hepsi esas olarak aynıdır. Başkalarının başka bir yerden kooperatif tarzında katılmasına izin veren bonus çevrimiçi çok oyunculu mod var. Bu, Mario oyunları için oldukça yeni ve evde iki oyunculu kooperatif ile birlikte çalışıyor. Arkadaşlarla oynamak eğlenceli olabilir, özellikle de artık kimseyi şahsen görmediğim için.

Neredeyse 8 yaşındaki oğlum benimle oynarken çok eğlendi, ancak kooperatifle ilgili komik olan şey, ne kadar çok insan eklerseniz, o kadar çok kaotik hale gelir. Seviyeleri yenmek daha zor olabilir ve arkadaşlarınızı ekstra puanlarla yenmeye çalışabileceğiniz (veya isterseniz onları çıkıntılardan atabileceğiniz) bazı rekabetçi yollar vardır. Çocuğumla güzel oynadım çünkü gözyaşı istemiyordum. Ama Mario, Luigi, Toad ve Peach olarak oynayan aynı anda dört kişiyle, artık kimin kim olduğunu takip etmek zor. Tam bir tren kazası (ama eğlenceli).

Nintendo ile denediğim demodaki çevrimiçi oyun, bazen gecikmeden muzdarip olabilir. Sadece çoğunluğa uy. Neyse ki, oyun devam etmekte cömerttir ve takılırsanız, alabileceğiniz neredeyse ölümsüz bir tanooki kıyafeti vardır. Ayrıca ekrandan düşen oyuncular için de nazik davranıyor: Çoğu zaman, sizi tekrar harekete geçiren bir balonun içinde tekrar yüzüyorsunuz. Ya da, eğer oğlumsan, baban tüm işi yaparken, balonun içinde kalacaksın, tüm seviye boyunca süreceksin.

Ayrıca, Bowser’s Fury adında tamamen yeni bir Nintendo’nun atıldığı ikinci bir oyun var. Super Mario 3D World gibi bir şey değil ve perspektifi daha açık bir Super Mario Odyssey tarzına değiştiriyor. Bowser Jr., ikinci bir oyuncunun devralabileceği bir yardımcı olarak size katılırken keşfedebileceğiniz bir dizi ada var, daha çok gerçek bir yardımcı-yardımcı modda. Bu bölümü bitirmedim, ancak Nintendo daha kısa tarafta olduğunu belirtiyor.

Super Mario 3D World 12 Şubat’ta çıkıyor. Şimdilik yeni Switch oyunları için sessiz olacak gibi görünen bir yıl içinde, bu açık bir kazanan olarak öne çıkıyor. Daha önce orijinal Wii U sürümünü oynamadıysanız mükemmeldir. Ya da etrafta çocuklarınız varsa. Veya diğer tüm Mario oyunlarını oynadıysanız – çünkü yine çok şey var. Şimdiye kadar Switch Mario Listemde ilk dördü Super Mario Odyssey, Mario Kart 8, Super Mario Maker 2 ve Super Mario 3D World olacaktı. Ancak yakında daha fazlası ortaya çıkarsa bu yine de değişebilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nintendo’dan Yeni Mario Oyunu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör