Samsung Galaxy Watch 3’ün EKG Özelliği 31 Yeni Ülkeye Geliyor

blank
Samsung Galaxy Watch 3’ün EKG Özelliği 31 Yeni Ülkeye Geliyor

İçerik: Samsung Galaxy Watch 3’ün EKG Özelliği 31 Yeni Ülkeye Geliyor

Samsung Galaxy Watch 3’ün EKG Özelliği 31 Yeni Ülkeye Geliyor: Samsung, Sağlık Monitörü uygulamasını 28 Avrupa ülkesi de dahil olmak üzere 31 yeni ülkeye genişletiyor ve bu ülkelerdeki insanlar uygulamayı elektrokardiyogram (EKG) ve kan basıncı ölçümleri almak için Galaxy Watch 3 veya Galaxy Active 2 akıllı saat ile kullanabilecek.

Samsung, uygulamaya Aralık ayında CE işareti verildiğini, bu da uygulamanın Avrupa’daki geçerli düzenlemelere uygun olduğu ve Avrupa Ekonomik Alanı’nda sunulabileceği anlamına geldiğini söyledi.

Yakında uygulamayı alabilecek olan Avrupa ülkelerinin tam listesi: Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Birleşik Krallık. Ayrıca yakında Şili, Endonezya ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde de satışa sunulacak.

EKG veya kan basıncı ölçümü alabilmek için, Samsung Health Monitor uygulamasının Galaxy akıllı telefonunuzda ve Galaxy Watch 3 veya Galaxy Active 2’de yüklü olması gerekir. Samsung, özellikleri etkinleştiren uygulama güncellemesinin başlayacağını söylüyor. Şirket, kullanılabilirliğin “pazara ve operatöre göre değişiklik gösterebileceğini” belirtmesine rağmen 4 Şubat’ta kullanıma sunuluyor.

Apple, 2018’de Apple Watch Series 4 ile EKG alma özelliğini sundu, ancak Apple Watch hala doğal olarak kan basıncını izleyemiyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Watch 3’ün EKG Özelliği 31 Yeni Ülkeye Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google, Android Tabletleri Eğlenceli Hale Getirmeye Çalışıyor

Google, Android Tabletleri Eğlenceli Hale Getirmeye Çalışıyor: Android tabletler düşüşte olabilir, ancak pandemi bizi yeniden …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör