EA Games, ‘Skate 4’ İçin Yeni Bir Stüdyo Kurdu

blank
EA Games, 'Skate 4' İçin Yeni Bir Stüdyo Kurdu

İçerik: EA Games, ‘Skate 4’ İçin Yeni Bir Stüdyo Kurdu

EA, bir sonraki Skate oyununu geliştirmek için yeni bir stüdyo kurdu. Çarşamba günü yayıncı, önceki Skate geliştiricisi Black Box gibi Vancouver, Kanada merkezli olacak Full Circle’ın varlığını duyurdu. EA, Full Circle’ı genel müdür olarak yönetmek için daha önce Microsoft’ta Xbox Live’ın başkanı olan Daniel McCulloch’a başvurdu. EA’nın oyunun yaratıcı liderliğini üstleneceğini söylediği iki seri gazisi Deran Chung ve Chris “Cuz” Parry de ona eşlik edecek.

Selam! Evet, bir sonraki Skate üzerinde çalışıyoruz ve bunu kanıtlamak için resmi olarak bir stüdyo kurduk!

Geliştirici web sitesinde, “Skate’in bir sonraki evrimi üzerinde çalışıyoruz ve topluluğumuzun önceki oyun hakkında özel bulduğu her şeyi kucaklayacak ve geliştirecek bir deneyim sunmaya hazırlanıyoruz” diyor. Full Circle’ın doldurmaya çalıştığı konumlara göre, başlık henüz geliştirme aşamasındadır. EA, bir sonraki Skate oyunu için çıkış tarihini açıklamadı veya hangi platformlarda oynayabileceğinizi de söylemedi.

EA, 2010’daki Skate 3’ten bu yana yeni bir Skate oyunu yayınlamadı ve 2013’te Kara Kutu’yu kapatmaya başladı. O zamandan beri, dizinin hayranları bir devam filmi yayınlaması için yayıncıyı rahatsız ediyor. Geçen yıl kadar yakın bir zamanda, şirketin, tahmin edebileceğiniz gibi, pek coşkuyla karşılanmayan Skate 3’ün mobil bir limanı üzerinde çalıştığına dair söylentiler vardı. Aslında, profesyonel patenci Jason Dill, “… hiç kimse Skate 3’ün aptal mobil versiyonunu istemiyor.”

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: EA Games, ‘Skate 4’ İçin Yeni Bir Stüdyo Kurdu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör