Sony Xperia 1 III’ün Fotoğrafları Sızdırıldı

blank
Sony Xperia 1 III’ün Fotoğrafları Sızdırıldı

İçerik: Sony Xperia 1 III’ün Fotoğrafları Sızdırıldı

Sony Xperia 1 III’ün Fotoğrafları Sızdırıldı: Sony’nin bir sonraki amiral gemisi telefonuna erken bir bakış, OnLeaks tarafından yayınlanan sızdırılmış bazı renderlar sayesinde daha güçlü bir yakınlaştırma lensine sahip olabileceğini gösteriyor. Xperia 1 III’ün arka kamera çıkıntısı ilk bakışta önceki modele benziyor.

blank

Ancak alttaki kameraya yakından bakarsanız, periskop tasarımlarıyla uyumlu kare şeklinde bir muhafazaya sahiptir. Önceki Xperia telefonları 2x veya 3x optik yakınlaştırmalı standart telefoto lensler sunuyordu; Bir periskop tasarımı, görüntü kalitesinden ödün vermeden 5 kat veya daha fazla optik erişim sağlar.

blank

OnLeaks ayrıca Xperia 1 III’ün 2021’de herhangi bir amiral gemisi telefonu için pratik olarak bir gereklilik olan 5G’yi içereceğini bildirdi. Xperia 1 II’nin aksine, yaratıcının göz önüne alındığında Sony’nin ABD’de satılan 1 III cihazlar için 5G desteği sunması muhtemel görünüyor. odaklı Xperia Pro bunu sunacak.

blank

Genel olarak bakıldığında, Xperia 1 III Sony’nin minimalist yaklaşımına sadık kalacak gibi görünüyor. 6,5 inçlik ekranın çerçeveleri çok ince ve Sony, uzun 21: 9 en boy oranına bağlı kalıyor. 1 III, amiral gemileri arasında nadir görülen 3,5 mm kulaklık jakını ve bir microSDXC kart yuvasını da korumalıdır.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony Xperia 1 III’ün Fotoğrafları Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör