Netflix, Yeni Zamanlayıcı Özelliğini Test Etmeye Başlıyor

blank
Netflix, Yeni Zamanlayıcı Özelliğini Test Etmeye Başlıyor

İçerik: Netflix, Yeni Zamanlayıcı Özelliğini Test Etmeye Başlıyor

Netflix, Yeni Zamanlayıcı Özelliğini Test Etmeye Başlıyor. Netflix, izleyicilerin en sevdikleri dizi veya film için bir zamanlayıcı ayarlamasına olanak tanıyan yeni bir özelliği test etmeye başladı. Şu anda dünya çapında Android cihazlarda belirli Netflix aboneleri için canlı olan en son ekleme, ABD yayın platformunun izleme deneyimini geliştirmek için yaptığı bir başka harekettir.
Netflix, yetişkin profilleri için zamanlayıcı özelliğini test ediyor, ancak ilk test döneminde aldığı geri bildirimlere bağlı olarak zamanla Çocuk izleyicilerine genişletilebilir.

Bir Netflix sözcüsü, şirketin üye deneyimini iyileştirdiğini tespit etmesi halinde, zamanlayıcı özelliğinin ilk testten sonra geniş çapta kullanılacağına dair bir açıklama yaptı.

Sözcü, hazırlanan bir açıklamada “Netflix mobil deneyimini iyileştirmek için her zaman yeni yollar arıyoruz” dedi. “Bu test en son örnektir – üyelere en sevdikleri şovu veya filmi seçerek ve sona ermeden önce duraklatma konusunda endişelenmeden bir zamanlayıcı ayarlayarak izleme deneyimleri üzerinde daha fazla kontrol sağlayan yeni bir zamanlayıcı.”

Game of Thrones Stars’taki Sandman Netflix Uyarlama Halatları
Android cihazlar için Netflix uygulamasında zamanlayıcı özelliğinin gelmesi önemlidir. Şu anda yetişkin profilleriyle sınırlıdır ve Netflix aboneleri uygulamada bir şov veya film izlerken uykuya daldığında Android cihazlarda pil ömründen tasarruf etmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Netflix’in zamanlayıcı özelliğini Android cihazların ötesine genişletip genişletmeyeceği konusunda netlik yok. Bununla birlikte, şirket, ilk testin uyarlamasına tabi olarak, onu TV setleri ve masaüstü bilgisayarlar dahil diğer cihazlara getirmeyi keşfedecektir.

Netflix’te zamanlayıcı nasıl ayarlanır
Özellik Android cihazınıza ulaştığında, ekranın sağ üst köşesindeki yayınlama düğmesinin yanında bir Zamanlayıcı simgesi göreceksiniz. Bu simgeye dokunmanız ve 15, 30, 45 ve İzlemeyi Bitir seçeneklerinden birini seçmeniz gerekir.

Bridgerton, 82 Milyon Üye Sayısıyla Netflix’in Bugüne Kadarki En Büyük Dizisidir.
Netflix’in halihazırda dünya çapında 200 milyondan fazla abonesi var. Bununla birlikte, platform, Amazon Prime Video ve Disney + beğenilerinden gelen ısıyla karşı karşıya.

Yakın geçmişte Netflix, içeriğini TV’lerinde ve Web’deki varlığı aracılığıyla izleyenlerin yanı sıra akıllı telefon kullanıcılarını çekmek için çok çalıştı. Şirket yakın zamanda, Android kullanıcıları için özel olarak sunduğu temel tekliflerden birkaçı olarak xHE-AAC codec ve yalnızca ses modunu kullanarak daha iyi ses geliştirdi. Ayrıca deneyimi iyileştirmek için AirPods Pro ve AirPods Max için uzamsal ses desteğini test etmeye başladığı bildirildi.

4.5 2 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, Yeni Zamanlayıcı Özelliğini Test Etmeye Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör