Signal 5.3 Güncellemesiyle Android ve iOS’a Duvar Kağıtları Ekliyor

blank
Signal 5.3 Güncellemesiyle Android ve iOS'a Duvar Kağıtları Ekliyor

İçerik: Signal 5.3 Güncellemesiyle Android ve iOS’a Duvar Kağıtları Ekliyor

Signal 5.3 Güncellemesiyle Android ve iOS’a Duvar Kağıtları Ekliyor. Signal, Android ve iOS uygulamasına, WhatsApp’ın sunduklarına benzer özelliklerin listesine eklenen 5.3 güncellemesiyle sohbet duvar kağıtları ekledi. Sohbet duvar kağıtları, Signal kullanıcılarının sohbetleri için ayrı arka planlar ayarlamasına veya tüm sohbetler için varsayılan bir arka plan kullanmasına olanak tanır. Bu özellik, geçen hafta Signal’in beta sürümünde görüldü ve şimdi uygulamanın kararlı sürümüne doğru yol aldı. Ekip, uygulamaya eklenen yeni veri yönetimi seçeneklerini açıklayan bir gönderi ile birlikte geliştirmeyi Twitter’da paylaştı.

Tweet aracılığıyla, mesajlaşma hizmeti Signal, Android ve iOS kullanıcıları için sürüm 5.3 ile sohbet duvar kağıtları eklediğini paylaştı. Tıpkı Signal’in rakibi WhatsApp’ta olduğu gibi sohbet duvar kağıtları, kullanıcıların sohbetler için arka plan olarak bir resim ayarlamasına olanak tanır.

WhatsApp, bir süredir sohbet duvar kağıtlarına sahipti ve Aralık ayında sohbetler için özel duvar kağıdı desteği ekledi. Şimdi Signal’e tanıtılan bu özellik, WhatsApp’ta zaten mevcut olan uygulamaya eklenen özellikler listesine başka bir ektir.

Yeni Sinyal Güncellemesi WhatsApp Benzeri Özellikler Getiriyor
Başka bir çevrimiçi mesajlaşma servisi olan Telegram, Facebook’un sahip olduğu mesajlaşma servisi bu ayın başlarında gizlilik politikasını değiştirdiğinden beri WhatsApp’ta sinirleniyor. Telegram’ın başka bir rakibi olan sinyal de korunmadı. Telegram’ın resmi hesabı, Signal’in sohbet duvar kağıtlarıyla ilgili tweet’ine yanıt verdi ve “2019’dan beri sahip olduklarımız gibi mi?” Dedi.

Ayrıca Signal, aramalar için daha az veri kullanmak için uygulamaya bir ayar eklediğini ve kullanıcı tarafından kontrol edilebileceğini paylaştı. Bu, veri yönetiminin bir parçasıdır ve Signal kullanıcıları, yalnızca mobil veri kullanırken, Wi-Fi veya mobil veri üzerinden arama yapmak isteyip istemediklerini seçebilirler. Android kullanıcıları uygulamadaki profillerine dokunabilir ve Veri ve Depolama’yı seçebilir. Bu seçenek, iOS kullanıcıları için Veri Kullanımı olarak etiketlenmiştir. Burada, yukarıda belirtilen üç seçenekle birlikte Aramalar için daha az veri kullan bölümünü görmeleri gerekir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Signal 5.3 Güncellemesiyle Android ve iOS’a Duvar Kağıtları Ekliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk Kripto Paraya Yatırım Yaparken Dikkat Ettiğini Söyledi

Elon Musk Kripto Paraya Yatırım Yaparken Dikkat Ettiğini Söyledi: Dogecoin kripto para biriminin en son …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör