Huawei FreeBuds Studio İncelemesi

blank
Huawei FreeBuds Studio İncelemesi

İçerik: Huawei FreeBuds Studio İncelemesi

Dijital ses, çevrimiçi akış ve kablosuz ses çağında, müziğe erişmek artık her zamankinden daha kolay. Bu yıl HUAWEI tarafından piyasaya sürülen dünyanın ilk akıllı dinamik gürültü önleyici kablosuz kulak üstü kulaklık olan FreeBuds Studio, ses cihazları dünyasında yeni bir çığır açtı. Piyasadaki diğer kulaklıklardan son derece farklı görünen HUAWEI FreeBuds Studio, ses endüstrisine yeni bir soluk getiriyor.

İlgi çekici bir tasarım felsefesi

HUAWEI FreeBuds Studio, ekran, işlev ve konfor arasında mükemmel dengeyi kurar. Huawei’nin ürün tasarımcılarına tüketicilerin ihtiyaçlarını her şekilde karşılayan çok yönlü bir kablosuz kulaklık yaratma konusunda ilham veren şey bu dengenin peşinde koşmaktı.

Huawei, denge arayışında ilham kaynağı olarak geometriye yöneldi. Sanattan mimariye, moda tasarımından tüketici teknolojisine kadar toplum genelinde görülen ve hissedilen geometrik estetik, HUAWEI FreeBuds Studio’nun temel tasarım felsefesini oluşturdu. Nihayetinde bu felsefe, ürün tasarımcılarının görünüm, işlev ve konfor arasında mükemmel bir denge kurmasını sağladı.

Kulaklıkların tüm tasarımı, karmaşık şekilleri ve yapıları ortadan kaldıran ve benzersiz bir görünüm için minimalist bir tasarım oluşturan basit çizgiler ve dairelerden oluşur. Güç düğmesi, flaş ışığı ve şarj portu, görsel olarak tatmin etmek için düzgün bir şekilde tasarlanmış ve üst üste dizilmiştir.

Gramofondan ilham aldı
HUAWEI FreeBuds Studio’nun tasarımı gramofondan esinlenmiştir. Basit hatları ve unsurları ile kulaklıklar, çeşitli günlük kıyafetlerle zahmetsizce mükemmel uyum sağlar.

Yıllar boyunca, kol ve döner tabla gramofon üzerinde müzik çalmak için birlikte çalıştı ve şimdi HUAWEI FreeBuds Studio bugün aynısını yapıyor. Kulak kapaklarının dış kaplaması, daha şık bir görünüm için metalik mat malzemeden yapılmıştır. Diğer düz ve geniş baş bandı kollarının aksine, 7 mm çaplı paslanmaz çelik baş bandı kolları yuvarlak ve zariftir.

Konfor için tasarlandı
HUAWEI FreeBuds Studio’yu oluştururken, ürün tasarımcılarının, kullanıcının kulakları ve başı çevresinde uzun süreli rahatlık sağlamak için çeşitli kafa şekillerini denemeleri gerekiyordu.

HUAWEI FreeBuds Studio, binlerce basınç testinden ve kulak kaplarını, kafa bandını ve kafa yastığını oluşturan çeşitli oranlardaki malzemeleri test ettikten sonra, basınç düşürücü bir kulaklık yarattı. Kulak yastıklarının dış tabakası çok yumuşak, nefes alabilen ve uzun süre giyildiğinde bile cilt dostu olan protein deriden yapılmıştır.

İç çap (65 x 42 mm), farklı kulak boyutlarına rahatça uyması için geniş bir kullanım yelpazesi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Nefes alabilen ve gürültüyü iyi yalıtan özel bir kumaştan üretilmiştir. Kulak yastıklarının dahili yastıklama köpüğü, basıncı eşit olarak dağıtmak için birden fazla yoğunluk ayarlamasına tabi tutulmuştur.

HUAWEI FreeBuds Studio kafa bandı, yüksek derecede esneklik ve dayanıklılık sağlar. Maksimum 150 derecelik eğriliğe sahip kafa bandı, 40 mm’ye kadar uzayabilir ve daha fazla kafa şekline uyması için piyasadaki diğer çoğu kulaklıktan daha fazla esneklik sunar. Havayolu ile seyahat etmek veya gürültülü bir ofiste çalışmak gibi uzun süreli kullanım sırasında sahibini rahatsız etmez.

HUAWEI FreeBuds Studio kafa bandı kolları, rakiplerinden daha ince ve korozyona dirençli olmasını sağlayan hassas açılı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kafa bandının üst katmanı, HUAWEI Mate40 Pro Serisinde görülenle aynı vegan deriyi kullanır ve bu da onu dayanıklı kılar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei FreeBuds Studio İncelemesi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Google, Android Tabletleri Eğlenceli Hale Getirmeye Çalışıyor

Google, Android Tabletleri Eğlenceli Hale Getirmeye Çalışıyor: Android tabletler düşüşte olabilir, ancak pandemi bizi yeniden …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör