Poco X3 Pro’nun Piyasaya Sürülmesi Onaylandı

blank
Poco X3 Pro'nun Piyasaya Sürülmesi Onaylandı

İçerik: Poco X3 Pro’nun Piyasaya Sürülmesi Onaylandı

Poco X3 Pro’nun Piyasaya Sürülmesi Onaylandı: Poco X3 Pro, Uluslararası Federal İletişim Komisyonu (FCC) web sitesinde bulunan bir liste ile onaylandı. Raporlar ayrıca akıllı telefonun EEC, IMDA ve TUV gibi çeşitli kıyaslama ve sertifikasyon web sitelerinde de görüldüğünü ve yakında piyasaya sürüldüğünü ima ettiğini gösteriyor. Sertifikalara göre, Poco X3 Pro özellikleri arasında çift bantlı Wi-Fi ve NFC bulunur. Telefonun 5G değil 4G LTE bağlantısı ile geleceği söyleniyor. Ek olarak, bir rapor, telefonun C-DOT CEIR web sitesinde de görüldüğünü ve bunun da yakında bir Avrupa lansmanının geleceğini öne sürdüğünü söylüyor.

Gazeteciler, Poco X3 Pro adını FCC listesi aracılığıyla bağımsız olarak doğrulayabildiler. Poco X3 Pro’yu M2102J20SG model numarasıyla ilişkilendiren Avrasya Ekonomik Komisyonu listesini de doğruladık. MySmartPrice tarafından hazırlanan bir rapor, telefonun IMDA, EEC ve TÜV sertifikalarında da görüldüğünü iddia ediyor. Tüm bu sertifikalar aynı model numarasını göstermektedir. Ayrıca, telefon IMEI veritabanında ve akıllı telefonun Hindistan lansmanını ima eden C-DOT CEIR’de de mevcut.

XDADevelopers tarafından hazırlanan bir rapora göre, Poco X3 Pro’nun kod adı “vayu” ve “bhima” olup, bunlar aynı temel modelin farklı varyantları olabilir. Telefonun Qualcomm SM8150 (Snapdragon 855) SoC tarafından desteklenebileceğini iddia ediyor. Telefon 48 megapiksel dörtlü arka kamera kurulumuyla donatılmış olabilir. Bu gelişmeyle ilgili resmi bir bilgi bulunmadığına dikkat edilmelidir.

Poco, Eylül ayında Asya’da 120 Hz yenileme hızına sahip 6,67 inç tam HD + (1,080×2,340 piksel) ekranla Poco X3’ü piyasaya sürdü. 8GB’a kadar LPDDR4X RAM ile eşleştirilen sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 732G SoC tarafından desteklenmektedir. Telefon, 64 megapiksel Sony IMX682 birincil sensörü içeren dörtlü bir arka kamera kurulumuna sahip. Ön tarafta, f / 2.2 lensli 20 megapiksel sensör, delik açma kesikine yerleştirilmiş. Telefon, 128 GB’a kadar yerleşik depolama alanıyla birlikte gelir ve 33W hızlı şarjı destekleyen devasa bir 6.000 mAh pil ile desteklenir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Poco X3 Pro’nun Piyasaya Sürülmesi Onaylandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter, Donald Trump’ın Destek Hesaplarını Engelledi

Twitter, Donald Trump’ın Destek Hesaplarını Engelledi. Trump, destekçileri tarafından 6 Ocak’ta ABD Başkenti’nin ölümcül kuşatmasının …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör