Redmi’den 108 Megapiksellik Kamera Sensörü

blank
Redmi'den 108 Megapiksellik Kamera Sensörü

İçerik: Redmi’den 108 Megapiksellik Kamera Sensörü

Redmi’den 108 Megapiksellik Kamera Sensörü: Şirketin Genel Müdürü Lu Weibing, bu yıl birçok el cihazının 100 megapiksel kamera sensörleriyle geleceğini açıkladı. Bu, Redmi Note 9 Pro 5G modelinin Aralık 2020’de 108 megapiksel birincil lensle Çin’de piyasaya sürülmesinden sonra geliyor. Weibing, daha önce ToF (Uçuş Süresi) sensörlerini tanıtan markaların artık olmadığını söyleyerek diğer üreticilere de bir göz attı. onları yeni telefonlarına dahil etti. Redmi telefonların ToF sensörleri yok ve Weibing, bunun yerine Redmi hayranlarının bu yıl daha fazla telefonun 100 megapiksel veya daha yüksek çözünürlüklü sensör içermesini beklemesi gerektiğini söylüyor.

Weibing, daha önce ToF sensörlerini kullanarak reklam veren OEM’lerin artık onları akıllı telefonlarına dahil etmediğini söylemek için Weibo’ya gitti. Ayrıca, bu yıl 100 megapiksel sensörlerle daha fazla telefonun piyasaya sürülmesinin beklendiğini ve önümüzdeki Redmi telefonlarının 108 megapiksel sensörle gelebileceğini ima etti.

Bu ay piyasaya sürülmesi beklenen Redmi K40 serisi, spekülasyon yaparsak 108 megapiksel sensörü entegre edebilir. Redmi K30 serisi 64 megapiksel sensörü içeriyordu ve halefi Redmi K40 bu bölümde bir yükseltme görmeli. Weibing ayrıca yeni bir gönderi yayınladı ve Redmi K40’ın Çin’deki Bahar Festivali’nden önceki hafta piyasaya çıkacağını doğruladı. Redmi K30 Pro ile benzer bir dairesel kamera modülünü gösteren bir resim paylaştı.

Redmi K40’ın, Snapdragon 700 serisinde olduğu söylenen alt amiral gemisi SoC tarafından desteklendiği söylenirken, Redmi K40 Pro’nun Snapdragon 888 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Redmi K40 serisi ve daha iyi RAM ve depolama ile daha fazla premium seçeneğin birlikte piyasaya sürülmesi beklenebilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi’den 108 Megapiksellik Kamera Sensörü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör