Steam Oyun Festivali Şubatta Başlıyor

blank
Steam Oyun Festivali Şubatta Başlıyor

İçerik: Steam Oyun Festivali Şubatta Başlıyor

Steam Oyun Festivali, 500’ün üzerinde ücretsiz, oynanabilir içerik demosuyla 3 Şubat’ta başlayacak. Valve, geçen yıl Mart ayında başlayan birden fazla Festivali düzenledi ve şimdi canlı yayınlar, geliştirici etkileşimleri ve ücretsiz oyun demoları ile başka bir tane daha düzenliyor.

Şirket, bize festivale göz atmamızı sağlayan bir YouTube videosunun yanı sıra gelişmeyi Twitter’da paylaştı. Steam Oyun Festivali, ilk kez geliştiricilerin ve endüstri gazilerinin oyunlarına ev sahipliği yapacak.

Valve, Twitter’da Steam Oyun Festivali’nin 3 Şubat TSİ 10.00’da (23.30 IST) başlayacağını ve 9 Şubat TSİ 10.00’da sona ereceğini paylaştı. Festivalin Şubat 2021 sayısı, oyuncuların Steam’e gelecek 500’den fazla ücretsiz oyun demosunu keşfetmelerine olanak tanıyacak. Canlı akışlar da olacak ve oyuncular bu oyunların geliştiricileriyle sohbet etme fırsatı bulacak. Twitter’daki Steam hesabı da festivalde aksiyon, strateji, macera, platform, bulmaca oyunları ve görsel romanların sunulacağını paylaştı.

YouTube’da yayınlanan hızlı göz atma videosunda Hazel Sky, Flying to the Finish, Black Book, Almighty: Kill Your Gods, Shady Knight, Genesis Noir, The Riftbreaker ve Bloodroots gibi oyunlar yer alıyor. Festivalde ilk kez gelen oyunların yanı sıra deneyimli geliştiriciler de yer alacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Steam Oyun Festivali Şubatta Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor. World of Warcraft Classic oyuncularının Burning Crusade …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör