Xiaomi’nin Yeni Orta Sınıf Telefonunun Özellikleri Sızdırıldı

blank
Xiaomi'nin Yeni Orta Sınıf Telefonunun Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Xiaomi’nin Yeni Orta Sınıf Telefonunun Özellikleri Sızdırıldı

Xiaomi’nin Yeni Orta Sınıf Telefonunun Özellikleri Sızdırıldı. Yeni çıkacak telefonun Redmi K40 serisinin bir modeli veya Mi 11 serisinin bir varyantı olduğu tahmin ediliyor. İsimsiz telefon, delik açma tasarımına sahip bir OLED ekrana sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu telefonun nasıl adlandırılabileceği konusunda netlik yok, ancak teknik özelliklere bakılırsa bir Mi 11 serisi telefon veya bir Redmi K40 serisi telefon olabilir. Redmi K40’ın bu ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor ve vanilya modelinin Qualcomm’dan bir alt amiral gemisi SoC’ye sahip olması bekleniyor.

Tipster Digital Chat Station, Xiaomi’nin selfie kamerası için delik açılmış bir OLED ekrana sahip olması muhtemel yeni bir telefon üzerinde çalıştığını sızdırdı. MD aralığı segmentinde konumlandırıldığı ve sm7350 SoC’ye sahip olduğu söyleniyor. Bunun, bu çeyrekte piyasaya sürülmesi beklenen duyurulmamış Snapdragon 775G SoC olduğu bildiriliyor.

Tipster ayrıca telefonun 5x yakınlaştırma destekli 64 megapiksel bir ana sensöre sahip olabileceğini de not ediyor. Diğer detaylar sızdırılmaz. Bu, yaklaşan Redmi K40 veya hatta Mi 11 serisindeki bir varyant olabilir. Redmi K40 Pro, Snapdragon 888 SoC ile güçlendirilecekken, daha önce bir alt amiral gemisi SoC ile geldiği bildirildiği için, bu telefonun teknik özelliklerini açıklıyor olabilir. İsme bakıldığında, Snapdragon 775G SoC, muhtemelen geçen yıl piyasaya sürülen Snapdragon 765G SoC’nin halefi.

Ayrıca, bir süredir söylentilere konu olan ve Mart ayında piyasaya sürülmesi beklenen Mi 11 serisinin – muhtemelen Mi 11 Lite – orta sınıf bir modeli de olabilir. Bu bizim tarafımızdan saf bir spekülasyon ve bu sızdırılan telefon tamamen farklı bir pazarlama adıyla piyasaya sürülebilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi’nin Yeni Orta Sınıf Telefonunun Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör