Disney+, Yeni Wakanda Dizisi Üzerinde Çalışıyor

blank
Disney+, Yeni Wakanda Dizisi Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Disney+, Yeni Wakanda Dizisi Üzerinde Çalışıyor

Disney+, Yeni Wakanda Dizisi Üzerinde Çalışıyor: Ryan Coogler, Kara Panter evrenini Wakanda Krallığı merkezli yeni bir Disney + serisiyle genişletmeye hazırlanıyor. Disney, Coogler’ın Proximity Media ile beş yıllık özel bir TV anlaşması imzaladı ve dizi, Black Panther yönetmeni / yardımcı yazarının şirketin yayın hizmeti için üzerinde çalışacağı projelerden biri. Anlaşma, Proximity Media tarafından geliştirilen daha fazla gösteriye de yol açabilir, ancak Marvel’ın duyurusunda potansiyel yeni şovlar hakkında hiçbir şey belirtilmedi.

Şu anda Black Panther serisinin ikinci filmi üzerinde çalışan Coogler, yapım şirketinin “bazı projelerde zaten karışımda olduğunu” söyledi. Ayrıca Proximity’nin Kevin Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso ve Marvel Studios’taki ortaklarıyla “Disney + için seçilen MCU şovlarında” yakın çalışacağını açıkladı.

Eğlence devi, Wakanda dizisi hakkında daha fazla ayrıntı vermedi ve proje muhtemelen çok erken aşamalarında. Her ne hakkında olursa olsun, Marvel daha önce Chadwick Boseman’ın rolünü yeniden şekillendirmeyeceğini söylediğinden, büyük olasılıkla yetişkin bir Kara Panter içermeyecek.

The Walt Disney Company’nin İcra Kurulu Başkanı Bob Iger şunları söyledi:

“Ryan Coogler, vizyonu ve kapsamı onu kuşağının öne çıkan film yapımcılarından biri yapan tekil bir hikaye anlatıcısı. Black Panther ile Ryan, çığır açan bir hikaye ve ikonik karakterleri gerçek, anlamlı ve unutulmaz bir şekilde hayata geçirerek bir dönüm noktası kültürel an yarattı. İlişkimizi güçlendirmekten heyecan duyuyoruz ve Ryan ve ekibiyle daha harika hikayeler anlatmak için sabırsızlanıyoruz. “

Tüm dünyada ses getiren ve ülkemizde de oldukça beğenilen Black Panther filmdinden sonra yeni ortaklıklara da imza atmaya hazırlanan Disney+ ve Ryan Coogler, Wakanda projesinden oldukça umutlu. Özellikle Star Wars evreninin yayın haklarını aldıktan sonra genç yetişkinlere de içerikler sunmaya başlayan Disney+ önümüzdeki günlerde proje için yeni açıklamalar ve duyurular yapacağını bildirdi.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Disney+, Yeni Wakanda Dizisi Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı

Efsane Oyun Mortal Kombat’ın Film Fragmanı Yayınlandı: Yaklaşan Mortal Kombat filmi için ilk fragmanlar düştü …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör