Ford Bronco, Ultra4 Off-Road Yarışlarına Katılıyor

blank
Ford Bronco, Ultra4 Off-Road Yarışlarına Katılıyor

İçerik: Ford Bronco, Ultra4 Off-Road Yarışlarına Katılıyor

Ford Bronco, Ultra4 Off-Road Yarışlarına Katılıyor: Ford Bronco’nun Baja 1000’de yarışmaya gittiğini gördük, ancak şimdi Ford biraz farklı bir şey yapmaya hazır. Pazartesi günü Blue Oval, bu hafta toprakta görücüye çıkacak olan Ultra4 serisi hazır Bronco yarış SUV’larını tanıttı. Ford, keşif gezisinin, Bronco’nun en zorlu mirastan geldiğini dünyaya kanıtlamayı amaçlayan Built Wild programı ile el ele gittiğini söyledi.

Otomobil üreticisi, bu Cumartesi Kaliforniya’daki King of the Hammers etkinliğinde, Ultra4 4400 sınırsız sınıfının bir parçası olarak, Vaughn Gittin Jr., Loren Healy ve Jason Scherer ile her birinin tekerleklerini alacak olan üç Broncos yarışacak. Gittin ve Scherer, etkinlikte üç kez kazanan oldu.

Onların atı, özel boru şeklindeki şasiye ve Bronco’nun Her Türlü Arazinin Üzerine Gitme sistemini temel alan özel 4×4 sistemlerine sahip özel bir Bronco olacak. Muhtemelen GOAT modu olarak biliyorsunuz. Uzun seyahat şokları ve büyük eski arazi lastikleri, dışarıdaki yarış görevi için değişiklikleri tamamlar. İç mekanda, FIA onayını ve off-road sertifikasını ilk kullanan Recaro’nun Pro Pacer XL ORV yarış mermileri bulunuyor.

Bunların hiçbiri, her yarış SUV’unun giydiği süper radikal renklerden bahsetmiyor bile. Muhtemelen kirle kaplı daha iyi görünecekler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Ford Bronco, Ultra4 Off-Road Yarışlarına Katılıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Çip Sıkıntısı Arabaları Daha Pahalı Hale Getiriyor

Çip Sıkıntısı Arabaları Daha Pahalı Hale Getiriyor: Küresel yarı iletken kıtlığı sayesinde yeni arabalar daha …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör