Hileciler Call of Duty: Warzone’u Mahvediyor

blank
Hileciler Call of Duty: Warzone'u Mahvediyor

İçerik: Hileciler Call of Duty: Warzone’u Mahvediyor

Hileciler Call of Duty: Warzone’u Mahvediyor: Call of Duty: Warzone’daki hile yapanlar oyunu mahvediyor ve profesyonel oyuncuları oyunu terk etmeye zorluyor. Oyun kırma programları ve hile yazılımları, battle royale hitinde yaygın olarak kullanılıyor ve milyonlarca oyuncudan oluşan topluluğun, yayıncı Activision ve geliştirici Infinity Ward’un ilgisizliğinden dolayı hayal kırıklığına uğramasına neden oldu.

Dünyanın en iyi PC oyunlarından bazılarında hile yapmak geçen yıl daha da kötüleşti ve aimbot’lar ve wallhacks artık endüstrinin en rekabetçi nişancı oyunlarında giderek daha yaygın hale geliyor. Aimbot’lar otomatik olarak rakiplerin kafalarına kilitlenir ve oyuncu dalgalarını ortadan kaldırmayı kolaylaştırır. Wallhacks, herkesi bir harita üzerinde ortaya çıkarır, bu nedenle dolandırıcılar, rakiplerinin her zaman nerede olduğunu bilerek büyük bir avantaj elde eder. Oyunculardan bazen tek bir maç oynayarak 20 ila 30 dakika geçirmelerini isteyen battle royale oyunlarında, bir hile yapan kişiye kaybetmek özellikle sinir bozucu olabilir.

Hile, öncelikle Warzone oynayanlar için bir kırılma noktasına ulaştı. YouTuber Vikkstar123, bir dolandırıcının bariz bir şekilde wallhacks ve aimbots kullanıp Facebook Gaming’e yayın yapmasının ardından geçen hafta oyundan çıktı.

Hileci, Facebook’un Seviye Atlama programının bir parçasıydı, bu nedenle oyun hilelerini özgürce yayınlayıp bunu yaparak gerçekten para kazanabildiler. Facebook şimdi hileciyi şeytanlaştırdı. Ancak şirket bunları yasaklamadığı için yayıncı, sadece saatler önce etkinleştirilen bariz duvar korsanları ile devam etti.

Vikkstar, hayal kırıklıklarında yalnız değil. 250.000 $ ‘lık Warzone turnuvası, geçen ay yüksek profilli rakip oyuncuların Kanadalı bir oyuncuyu bir aimbot kullanmakla suçladığı ve oyuncunun reddettiği hile suçlamalarıyla sarsıldı. E-spor organizasyonu 100 Hırsız’ın bir üyesinin, hile yazılımı bulmak amacıyla Twitch’te canlı olarak suçlanan oyuncunun bilgisayarında arama yaptığı bir duruma yol açtı.

Tanınmış Warzone oyuncuları Nickmercs ve YouTuber Drift0r, Warzone’da hile yapmanın yükselişiyle ilgili son derece sesini duyurdu. Bu en son itirazlar, oyuncuların hedef robotlar ve duvar korsanları kullanan ve Reddit ve TikTok’ta klip paylaşan insanları düzenli olarak tespit ettikleri oyunda hackleme ile ilgili aylardır yaşanan sorunları takip ediyor.

Activision ve Infinity Ward’dan gelen yanıt aciliyetten yoksundu. Activision, yaklaşık bir yıl önce, binlerce oyuncuyu yasaklamak için harekete geçtiğinde, Warzone’da hile yapanlar için “sıfır toleransa” sahip olduğunu açıkça ortaya koydu. Ekim ayında, Infinity Ward, Warzone ve Modern Warfare’de hile yapmak için 200.000’den fazla hesabı yasakladığını açıkladı. “Ek güvenlik güncellemeleri ve arka uç uygulama araçları eklendi” konusunda belirsiz bir söz var, ancak çoğu oyuncu sorunla mücadele etmek için yeterince yapılmadığını düşünüyor.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Hileciler Call of Duty: Warzone’u Mahvediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör