Apex Legends 9 Mart’ta Nintendo Switch’e Geliyor

blank
Apex Legends, Solo Oyuncu Modunu Yayınlayacak Eşleşmelerin çarpılmasını önlemek için üzerinde büyük harfler vardır. Bu tekli sırayı dereceli oyunda kullanamazsınız ve herhangi bir maçta altıdan fazla boş oyuncuya izin verilmez. Kaos Teorisi olayına gelince? Beklenen temalı görünüm ve yadigar çeşitlerini göreceksiniz, ancak aynı zamanda gelen bazı işlevsel değişiklikler de var. Bir Hayatta Kalma Yuvası, sizi geçici olarak halka dışı hasardan koruyan yeni bir Isı Kalkanı öğesi de dahil olmak üzere "durumsal faydalar" için bir yer sunar. Kalkan başlangıçta bir Ring Fury "Escalation Takeover" (yüzüğün ceplerinin güvenli alan içinde görüneceği) ile başa çıkmanıza yardımcı olmak için fırlatılıyor, ancak genellikle düşürülen müttefikleri canlandırmak veya savunmasız takımları seçmek için yararlı olacaktır. Bir Kostik kasabasını ele geçirme, hızlı hareket edenlere altın yağma eşyaları vaat eden bir "fare kapanı" ekler.

İçerik: Apex Legends 9 Mart’ta Nintendo Switch’e Geliyor

Apex Legends 9 Mart’ta Nintendo Switch’e Geliyor: Respawn Entertainment’ın battle royale nişancı oyunu Apex Legends’ın Nintendo Switch’e geleceğini zaten biliyorduk. Ama ne zaman? Çeşitli sızıntılar, limanın 2 Şubat’ta çıkacağını öne sürmüştü, ancak bunun yanlış olduğu ortaya çıktı. Bugün, Titanfall ve Star Wars Jedi: Fallen Order’ın arkasındaki ünlü geliştirici, limanın 9 Mart’ta açılacağını duyurdu. Platformlar arası oynamayı destekleyecek, yani Switch sahipleri PlayStation, Xbox ve PC donanımını kullanan oyuncularla takım oluşturabilir ve rekabet edebilir. Respawn da “tam özellikli eşitlik” sözü verdi. Dolayısıyla, görseller ve kare hızı bir yana, herhangi bir büyük farklılık veya eksiklik fark etmemelisiniz.

Respawn, projeye yardımcı olması için Panic Button’ı işe aldı. Teksas, Austin’deki az bilinen geliştirici, Rocket League, Doom (2016), Warframe, Wolfenstein II: The New Colossus, Wolfenstein: Youngblood ve Doom Eternal dahil olmak üzere bir dizi şaşırtıcı derecede oynanabilir Switch bağlantı noktası sağladı. Ayrıca Forza Horizon 4’ün Xbox Serisi için optimize edilmiş bir sürümünü de yarattı. “Apex Legends’ı şimdiye kadarki en küçük ekranına taşımak büyük bir başarı ve bunu Panic Button’daki arkadaşlarımız olmadan başaramazdık,” oyun direktörü Chad Grenier Apex Legends dedi. “Takımın, hareket halindeyken tam özellikli bir Apex Legends deneyimi sunmak için Switch portuna yönelik bazı akıllı optimizasyonlarla başardıklarından çok gurur duyuyoruz.”

Apex Legends’ın 9 Mart 2021’de Nintendo Switch’te piyasaya çıktığını duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Liman, bugün diğer platformlarda bulunan Sezon 8’in ortasında başlayacak. En büyük eklenti, Respawn’ın “yürüyen bir AC-DC şarkısı” olarak tanımladığı bir yıkım uzmanı olan Fuse. Tek bir envanter yuvasına iki el bombası yerleştirmesine izin veren Grenadier adında bir beceri ve onları akranlarından daha fazla ve daha hızlı fırlatabilen mekanik bir kol ile geliyor. Fuse ayrıca bir parça tesirli bomba ve düşmanları ateşe veren bir ‘Ana Düğüm’ fırlatabilir. Respawn, bir uzay gemisi ve filtrasyon barajıyla birlikte Kings Canyon haritasının “yok edilmiş” bir versiyonunu da vaat ediyor. Son olarak, 30-30 Tekrarlayıcı adında yeni bir silah var ve bir saniyeliğine nişan aldığınızda daha yüksek hasar veriyor.

Apex Legends, en büyük battle royale değildir – örneğin, Fortnite ve Call of Duty: Warzone genellikle Twitch’te daha fazla izleyiciye sahiptir – ancak Respawn’ın ticari marka silah oyunlarını ve geçiş sistemlerini takdir eden sadık bir oyuncu tabanına sahiptir. Şu anda aksaklıklar, dolandırıcılar ve dengesiz silahlarla mücadele eden Warzone’dan memnun değilseniz, Apex’e bir şans daha vermenin zamanı gelmiş olabilir.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apex Legends 9 Mart’ta Nintendo Switch’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör