Huawei’nin Yeni Katlanabilir Telefonu 22 Şubat’ta Geliyor

blank
Huawei’nin Yeni Katlanabilir Telefonu 22 Şubat’ta Geliyor

İçerik: Huawei’nin Yeni Katlanabilir Telefonu 22 Şubat’ta Geliyor

Huawei’nin Yeni Katlanabilir Telefonu 22 Şubat’ta Geliyor: Hiç şüphesiz 2019 ve 2020 yılı Huawei açısından kolay geçmesi. Gerek pandeminin getirdiği maddi zorluklar gerekse ABD ve eski ABD başkanı Donald Trump’ın Çinli teknoloji firmasına uyguladığı yaptırımlar teknoloji firmasına ciddi sıkıntılar yaşattı. Ancak Huawei teknolojinin her alanında olduğu gibi cep telefonu dünyasında da büyük söz hakkına sahip ve yeni projeleri ile sıkı bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Koreli teknoloji devleri Samsung ve LG’nin ardından Huawei de katlanabilir telefon dünyasında büyük atılımlar yapmaya hazırlanıyor. Eski alt markaları Honor’un da satılmasından sonra yeni bir ekip kuran Huawei akıllı telefon biriminin yeni katlanabilir telefon projesi hakkında bazı söylentiler dolaşmaya başladı bile.

Şirketin resmi sayfasındaki bir Weibo gönderisine göre, Huawei bu ayın sonlarında yeni bir katlanabilir telefon duyuracak. İsme göre, Mate X2, orijinal Mate X’in Huawei’nin son katlanabilir telefonu olan daha hızlı ve biraz değiştirilmiş Mate XS’den daha önemli bir takipçisi gibi görünüyor.

Huawei kasıtlı olarak şifreli olmadıkça, Mate X2’nin teaser görüntüsü, telefonun, Samsung’un Galaxy Z Fold hattı gibi, içindeki esnek panel ile farklı bir katlanabilir ekran tasarımına geçebileceğini gösteriyor. Önceki Mate X telefonlarında, Royole’un Flexpai cihazları gibi, kapatıldığında dış tarafa sarılan tek bir panel vardı.

Aksi takdirde, henüz Mate X2 ile ilgili detaylarda pek bir şey yok. Muhtemelen Mate 40 Pro’da bulunan aynı Kirin 9000 işlemcisine sahip olacak ve tabii ki Huawei muhtemelen yine de Google uygulamalarını ve hizmetlerini gemiye dahil edemeyecek ve beklenmedik bir şekilde bir şey değişmedikçe cihazın Çin dışındaki uygulanabilirliğini sınırlayacak. yeni Biden yönetiminin yaptırımlara yaklaşımıyla hızla. Bununla birlikte, Huawei’nin donanımı her zaman dikkate değerdir, ve yeni ürünleri ve donanımlarını da merakla bekliyoruz.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei’nin Yeni Katlanabilir Telefonu 22 Şubat’ta Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek

Motorola G100 ve G50, 90Hz Ekran ve 5.000 mAh Pil İle Gelecek: Motorola, Avrupa ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör