Sega,’Total War Warhammer 3’ü Tanıttı

blank
Sega,'Total War Warhammer 3'ü Tanıttı

İçerik: Sega,’Total War Warhammer 3’ü Tanıttı

Sega,’Total War Warhammer 3’ü Tanıttı: Sega, Total War: Warhammer 3’ü bol miktarda sihir ve canavar içeren bir duyuru fragmanı ile duyurdu. Creative Assembly’nin gerçek zamanlı strateji serisindeki bir sonraki girişi bu yıl Steam ve Epic Game Store’a gelecek.

Sega duyurusunda, “Yeni bir büyük kampanyaya başlarken, ölen bir tanrının gücünü kurtarmak veya kullanmakla görevlendirileceksiniz,” diye yazdı. “Her ırk, kabus gibi Kaos Diyarı boyunca benzersiz bir yolculuk sunuyor ve dünyanın kaderini belirleyecek bir oyunsonu ile sonuçlanıyor.”

Devam filmi, seriye daha fazla Warhammer ırkı tanıtacak ve Kislev ve Cathay bir video oyununda ilk kez görünecek. Kaos fraksiyonları Khorne, Nurgle, Slaanesh ve Tzeentch’in yanı sıra duyuruda “efsanevi kahramanlar, dev canavarlar, uçan yaratıklar ve dizinin şimdiye kadar gördüğü sihirli güçlerin en çeşitli dizisi” olarak adlandırılıyor.

Son Total War: Warhammer oyunundan bu yana sıcak bir dakika oldu. Total War ve Warhammer arasındaki ilk karışım 2016’da geldi ve devam filmi ertesi yıl düştü. Bununla birlikte, Creative Assembly bu arada diğer Total War oyunlarını yayınladı.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sega,’Total War Warhammer 3’ü Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör