Oyun Platformu GeForce Now, İlk Yılını Kutluyor

blank
GeForce Now, İlk Yılını Kutluyor

İçerik: Oyun Platformu GeForce Now, İlk Yılını Kutluyor

Oyun Platformu GeForce Now, İlk Yılını Kutluyor: Bu Perşembe NVIDIA, GeForce NOW’un beta sürümünden çıkmasının ve büyüyen PC oyun dünyasını oyuncuların güçsüz veya uyumsuz cihazlarına getirmesinin birinci yıl dönümünü kutluyor.

Yıldönümü kutlamaları, GFN Perşembe günlerinin bir sonraki güncellemesiyle de aynı zamana denk geliyor. Bu Perşembe NVIDIA, Şubat ayında GeForce NOW’a gelen oyunların bir listesini ve bu hafta GeForce NOW’da satışa sunulacak 13 oyunu yayınladı.

NVIDIA, geçtiğimiz yıl GeForce NOW’u Chromebook’lar, Android, iPhone ve iPad’leri içerecek şekilde genişletti ve mevcut yeni oyun yelpazesini artırdı. NVIDIA bugün, yeni Apple M1 çipi üzerine kurulu Chrome tarayıcı ve Mac’leri kullanarak PC ve Mac için platform desteğini genişlettiğini duyurdu. Bu hala Rosetta üzerinden ama artık resmi olarak destekleniyor.

NVIDIA, birinci yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak, NVIDIA Highlights ile çekilen kaç saatlik oyun, görüntü gibi akış ayrıntılarını da paylaşıyor.

175 Yılda ŞİMDİ GeForce’da Harcanan 2020 Milyon Saat
GeForce NOW, oyuncuların oyunlarda deneyimlediği tüm efsanevi anları otomatik olarak yakalar. NVIDIA Highlights teknolojisi sayesinde, GeForce NOW üyeleri otomatik olarak yakalanan 130 milyondan fazla efsanevi anı kaydetmeyi başardı. Bu efsanevi anlar, oyuncunun 175 boyunca oyunda geçirdiği 2020 milyon saatten elde edildi. Bu rakamlar, Aralık ayında RTX’te yayınlanan Cyberpunk 3’te harcanan 2077 milyon saati içeriyor.

Daha Fazla Platform Eklendi
Bugün itibariyle, Chrome tarayıcısı için beta desteği Windows PC ve macOS’a geliyor. Böylece üyeler, GeForce NOW’a tarayıcılarından daha fazla cihaz üzerinden erişebilecekler. Platformun tamamındaki yerel uygulamalar hala en iyi oyun deneyimini ve özelliklerini sağlıyor ve burada oyun oynamak artık çok daha kolay olacak. Bu deneyimi yaşamak için Chrome tarayıcısından play.geforcenow.com adresini ziyaret edip hesabınıza giriş yaparak istediğiniz oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

NVIDIA’nın bugün indirilebilen en son istemci sürümü, yeni Apple M1 VIA Rosetta 2 yongasıyla Mac’ler için resmi destek de ekliyor. Apple ürünlerinde GeForce NOW uygulamasına yeni çiplerle erişmek isteyen kullanıcıların önce Rosetta’yı yüklemeleri gerekir.

Şubat ayındaki GFN Perşembe Güncellemeleri
GeForce NOW üyeleri bu ay 30’dan fazla oyun oynama fırsatına sahip olacak. Şubat ayında GeForce NOW üyeleri Square Enix, Apex Legends Season 8, Valheim, Werewolf: The Apocalypse – Earthblood and Outriders demosuna erişebilecekler.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oyun Platformu GeForce Now, İlk Yılını Kutluyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de

Final Fantasy VIII Artık iOS ve Android’de: Sıklıkla unutulan Final Fantasy VIII, ilk çıkışından sadece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör