Yeni Bir Cyberpunk 2077 Güncellemesi Daha Yayınlandı

blank
Cyberpunk 2077 İçin Multiplayer Özelliği Gelebilir

İçerik: Yeni Bir Cyberpunk 2077 Güncellemesi Daha Yayınlandı

Yeni Bir Cyberpunk 2077 Güncellemesi Daha Yayınlandı: Salı günü, Cyberpunk 2077 geliştirici CD Projekt Red, “PC’lerde kod çalıştırmak” için kullanılabilecek bir güvenlik açığı nedeniyle modların veya özel kaydetme dosyalarının yüklenmemesi konusunda uyarıda bulundu. Stüdyo hızla bir düzeltmeyi geri çevirdi ve Cuma sabahı yayınlanan 1.12 düzeltmesi sayesinde artık modları güvenli bir şekilde yükleyebilmelisiniz.

Cyberpunk 2077 resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada yeni güncellemenin yayınlandığını duyurdu.

CD Projekt Red, 10 Aralık’taki sürümünden bu yana, kötü şöhretli buggy oyunundaki sorunları gidermek için Cyberpunk 2077 için birçok düzeltme ve güncelleme yayınladı. Ve sorunları çözmesi gereken oyunun 1.1 yamasının bile kendi başına büyük bir sorunu vardı: CD Projekt Red’in o zamandan beri düzelttiği oyun bozan bir hatayı ortaya çıkardı.

Stüdyo, gelecekte bir noktada 1.2 yaması yayınlamayı planlıyor ve bunun “daha büyük, daha önemli bir güncelleme” olacağına söz veriyor. CD Projekt Red ayrıca ücretsiz DLC ve yeni nesil konsollar için Cyberpunk 2077’yi optimize etmek için ücretsiz bir güncelleme üzerinde çalışıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Bir Cyberpunk 2077 Güncellemesi Daha Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor

World of Warcraft’ın Yeni Oyunu 1 Haziran’da Geliyor. World of Warcraft Classic oyuncularının Burning Crusade …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör