İsrailli Bilgisayar Korsanları KKK Web Sitesini Hackledi

blank
İsrailli Bilgisayar Korsanları KKK Web Sitesini Hackledi

İçerik: İsrailli Bilgisayar Korsanları KKK Web Sitesini Hackledi

İsrailli Bilgisayar Korsanları KKK Web Sitesini Hackledi. Faşizm karşıtı İsrailli hackerlardan oluşan bir kolektif, beyaz üstünlükçü Ku Klux Klan (KKK) ile müttefik bir grubun web sitesine girdi.

Bilgisayar korsanları daha sonra sosyal medyada kazandıkları Vatansever Tugay Şövalyeleri üyeleri hakkında isimleri, fotoğrafları ve diğer kişisel bilgileri yayınladı. Ayrıca sitenin bazı içeriğini kendi içerikleriyle değiştirdiler.

Bu, “Şabat Şalomu! İyi geceler beyaz gururu” yazan bir pankart içeriyordu. Bilgisayar korsanları, Jerusalem Post gazetesine İbranice Anonim Askerler için Hayalim Almonim adı altında faaliyet gösteren Antifa hareketinin bir parçası olduklarını söylediler.

Ve amaçları “insanlık düşmanlarının yüreğine terör salmaktı”. KKK ‘lideri’ protestoculara saldırmakla suçlandı
Ku Klux Klan bağış hesabı PayPal tarafından askıya alındı
Antifa – anti-faşist eylemin kısaltması – lideri olmayan gevşek bir eylemci grubu olarak kabul edilen hareket, neo-Nazilere, faşizme, beyaz üstünlükçülere ve ırkçılığa karşı çıkıyor.

Yurtsever Şövalye Tugayı’nın internet sitesinden alınan bilgiler arasında grubun sözde liderinin adı, telefon numarası ve adresi yer aldı.
‘Terör eylemi’
Hayalim Almonim ayrıca, 14 yaşındaki bir kıza cinsel saldırıdan dolayı kıdemli bir üyenin kayıtlı olduğu Teksas Kamu Seks Suçları Siciline bir bağlantı paylaştı.

Bilgisayar korsanlarından biri bir haber kanalına “Çok daha fazlası geliyor” dedi. “Klan’ı bitirene ve ABD’deki faşizme ölümcül bir darbe indirene kadar durmayacağız.

“Faşist terörist faaliyetlerin kolaylaştırılmasına artık müsamaha gösterilmeyecek.” Bilgisayar korsanı, diğer anti-faşistlerin benzer eylemlerde bulunmaları durumunda “insanlığın düşmanlarının korkudan titreyeceğini” sözlerine ekledi. Hackerlar daha önce Ku Klux Klan Kilisesi’ne de benzer bir saldırı gerçekleştirdiler ve 25 eyalette aktif göründüğünü söylediler Birleşik Devletler.

0 0 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: İsrailli Bilgisayar Korsanları KKK Web Sitesini Hackledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter Güvenlik Ayarları Nasıl Yapılır? Sosyal medya araçlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Popüler sosyal …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör