YouTube Artık Apple TV’de Yayınlanmayacak

blank
YouTube Artık Apple TV'de Yayınlanmayacak

İçerik: YouTube Artık Apple TV’de Yayınlanmayacak

YouTube Artık Apple TV’de Yayınlanmayacak. Eski bir Apple TV’niz varsa ve YouTube uygulamasını yayınlamak istemeden yaşayamıyorsanız, üçüncü nesil Apple TV kullanıcıları için bir uyarı mesajı gönderdikten sonra cihazınızı değiştirme zamanı gelmiş olabilir, YouTube bunu duyurdu önümüzdeki aydan itibaren desteğine son veriyor.

YouTube, ilk olarak 2012’de piyasaya sürülen üçüncü nesil Apple TV’de artık erişilebilir olmayacak. Ancak, Apple’ın şu anda sattığı dördüncü nesil Apple TV HD ve beşinci nesil Apple TV 4K bundan etkilenmeyecek.

“Mart ayının başlarından itibaren, YouTube uygulaması artık Apple TV’de (3. nesil) kullanılamayacak. YouTube’u Apple TV 4K, Apple TV HD, iPhone veya iPad’de izlemeye devam edebilirsiniz. AirPlay ile ayrıca iOS cihazı doğrudan herhangi bir Apple TV’ye (3. nesil veya sonrası). “

YouTube akışının üçüncü nesil Apple TV’de yerel olarak çalıştırılması düşünülemeyeceğinden, sahipler hizmete AirPlay kullanarak bir iPhone veya iPad’den erişebilecekler.
Diğer yayın hizmetleri de giderek daha eski Apple TV modelleri için desteği bırakıyor. HBO ayrıca geçen yıl ikinci ve üçüncü nesil Apple TV kutularından ‘HBO Now uygulamasını’ çekti.

Daha güncel aygıtları tvOS çalıştırıp temeldeki bir App Store’u öne çıkarırken, Apple’ın eski TV kutularındaki doğal uygulamalar, destek sunmak için doğrudan Apple ile çalışan web tabanlı hizmetlere bağlıydı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube Artık Apple TV’de Yayınlanmayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elon Musk Kripto Paraya Yatırım Yaparken Dikkat Ettiğini Söyledi

Elon Musk Kripto Paraya Yatırım Yaparken Dikkat Ettiğini Söyledi: Dogecoin kripto para biriminin en son …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör